Top Baneris

Bohemiško stiliaus namų minibiuras

2021 sausio 8 d.
„Tikkurila nuotr. 1
„Tikkurila“‎‎ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Dirbate namuose ir ieškote idėjų, kaip sukurti mielą savo darbo vietos aplinką? Puikus sprendimas – jaukios žemės spalvos.

Savo spalvynui „Feel the Color“ kompanija „Tikkurila“ sukūrė šešių interjero stilių pavyzdžius su kruopščiai atrinktų spalvų deriniais. Bohemiškam interjero stiliui būdinga šiltų, sodrių spalvų paletė ir natūralios medžiagos. Šis stilius nuostabiai tinka namų biuro erdvei – mažesnėje patalpoje sukuria mielą ir jaukią atmosferą, o didesniam kambariui suteikia šilumos. Iš bohemiško stiliaus spalvų paletės galite rinktis sodresnes, tamsesnes pagrindines spalvas arba natūralius, švelnius atspalvius – tiesiog venkite monochrominių spalvų derinių ir šaltų atspalvių.

Svajonių darbo vieta

Šio namų minibiuro sienos nudažytos šilta smėlio spalva „Dream“ (X459), kuri yra viena pagrindinių bohemiško interjero stiliaus spalvų. Šviesi rusvai gelsva spalva sušvelnina erdvę ir sukuria darnos pojūtį. Šilta spalva nudažyta siena ir iš natūralių medžiagų pagaminti interjero elementai sukuria atpalaiduojančią atmosferą, nebūdingą tradiciniu stiliumi apipavidalintai darbo erdvei.

tikkurila2
„Tikkurila“‎‎ nuotr.

Sumaniai parinktos detalės, pvz., krėslas su rotango elementais ir keraminiai indai, daro darbo aplinką neformalią, o mezginiai, pvz., pledai, sušvelnina bendrą vaizdą. Taip pat nederėtų pamiršti, jog labai svarbu parinkti tinkamą apšvietimą. Švelnūs šešėliai, netiesioginis apšvietimas ir natūralios medžiagos, pvz., ryžių popieriaus šviestuvų gaubtai nuostabiai dera bohemiško stiliaus interjere.

Asmeniškos detalės

Paprastai darbo erdvė atrodo formali, šalta ir visai neasmeniška, nes stokoja asmeninių daiktų. Kruopščiai parinktos detalės ir prasmingos smulkmenos vaidina pagrindinį vaidmenį kuriant bohemišką interjerą ir suteikia darbo aplinkai laisvumo, savitumo bei žavaus asmeniškumo. Atskleiskite savo asmenybę ir charakterį dekoruodami savo darbo vietą Jums mielais prasmingais daiktais.

Patogiai, įtampos nekeliančiai aplinkai sukurti rekomenduojame naudoti kompanijos „Tikkurila“ visiškai matinius dažus „Harmony“, suteikiančius nudažytiems paviršiams aksomo švelnumo įspūdį. Daugiau apie bohemišką interjero stilių skaitykite čia >>

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video