Top Baneris

„BMI Group“ Vilniuje atidarys globalių paslaugų centrą

2023 sausio 17 d.
waldemar brandt ULExfqXUTmI unsplash
Pasidalykite straipsniu

BNS

Didžiausia Europoje stogų dangų gamintoja „BMI Group“ kitą savaitę Vilniuje atidarys globalių paslaugų centrą. 

Pernai birželį skelbta, kad Vilniuje veikianti įmonė „BMI GBS“ tikisi plėsti centrą ir pasamdyti daugiau kaip 150 finansų, žmogiškųjų išteklių, IT ir pagrindinių duomenų valdymo specialistų.

„BMI Group“ globalių paslaugų vadovas Arūnas Lingė tuomet sakė, jog naują centrą Lietuvoje nutarta steigti dėl užsienio kalbomis kalbančių specialistų gausos, Pasaulio banko aukštai įvertintų verslo sąlygų šalyje ir plataus skaitmeninių kompetencijų diapazono.

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu „BMI GBS“ dirba 126 darbuotojai, įmonei vadovauja A. Lingė.

Registrų centro duomenimis, įmonės pajamos 2021 metais augo 1,9 karto iki 2,7 mln. eurų, grynasis pelnas – 1,9 proc. iki 74,1 tūkst. eurų.

Daugiau kaip 200 metų veikianti „BMI Group“ yra didžiausia Europoje plokščių ir šlaitinių stogo dangų gamintoja. Bendrovė taip pat veikia Afrikos bei Azijos šalyse. Naujoji komanda iš Lietuvos teiks globalias paslaugas „BMI Group“ komandoms visame pasaulyje.

„BMI Group“ priklauso pasaulinei pramonės bendrovei „Standard Industries“, kuri kuria technologijas ir investicijas, statybos sprendimus, inovatyvias medžiagas, valdo nekilnojamąjį turtą ir naujos kartos saulės energijos technologiją.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video