Top Baneris

„BLIZZARD“ ir „THUNDER“ – „BLACHOTRAPEZ“ moduliniai, uolienos skalda padengti lakštai

2022 rugsėjo 2 d.
Blizzard Render 1
Pasidalykite straipsniu

Čerpės – viena populiariausių stogo dangos medžiagų. Gamintojai nuolat bando nustebinti vartotojus, pristatydami rinkai naujų produktų: vienas jų yra stogo dangos, padengtos specialia uolienos skalda. Susipažinkime su šia „Blachotrapez“ naujove – moduliniais lakštais „Blizzard“ ir „Thunder“, padengtais uolienos skalda.

Stogo danga, padengta uolienos skalda, šiek tiek skiriasi nuo tradicinio stogo lakšto, o didžiausias jų pranašumas yra gaminio ilgaamžiškumas. Šios stogo dangos labai atsparios kenksmingiems išorės veiksniams. Tiek stogo čerpės, padengtos uolienos skalda, tiek medžio skiedras imituojanti danga yra atsparios įvairiems mechaniniams pažeidimams. Uolienos skaldos danga naudojama dėl labai svarbių produkto savybių: gamybos procesas turi įtakos aukštesnei dangos kokybei – jai būdinga daug geresnė nei tradicinių stogo čerpių šilumos ir garso izoliacija.

Stogo danga, padengta uolienos skalda

Stogo dangos medžiagos, padengtos uolienos skalda, ne tik tikrai gerai atrodo, bet ir yra itin patvarios.

Moduliniai lakštai, padengti uolienos skalda, pranoksta tradicines stogo čerpes itin puikiomis savybėmis. Uolienos skaldos sluoksniu padengta stogo danga labai atspari UV spinduliams, puikiai slopina lietaus bei krušos garsus ir yra ypač patvari. Šio tipo modulinius plieninius lakštus siūlo „Blachotrapez“ – tai patikima stogo čerpė „Blizzard“ su uolienų užpildu.

„Blizzard“ – dėmesį traukiantys gaminiai

Stogo čerpės, padengtos uolienos skalda, taip pat džiugina savo originalia išvaizda. „Blachotrapez“ asortimente esantys moduliniai lakštai „Blizzard“ yra puiki alternatyva keraminėms čerpėms. Jie ypač stiprūs ir kartu stilingi. Forma su dvigubu profiliavimu puikiai atitinka šiuolaikinių architektų lūkesčius. Čerpės forma atkartoja klasikines keramines čerpes, todėl labai gerai atrodo ant tradicinės formos pastatų stogų. „Blizzard“ taip pat puikiai pabrėš minimalistinės, modernios architektūros charakterį.

Uolienos skalda padengtų lakštų stogas efektyviai slopina lietaus, krušos ar stiprių vėjo gūsių garsus, dėl to būti palėpėje daug komfortiškiau. Be to, stogdengiai vertina „Blizzard“ stogo čerpes už greitą ir paprastą montavimą. Dėl lakštų dizaino ypatumų jie lengvai dengiami, o atliekų lieka mažiau.

Malksnas imituojanti „Thunder“ – reikliems klientams

Medines skiedras imituojanti stogo danga su uolienos skalda – antrasis „Blachotrapez“ pasiūlymas.

Siekiant atliepti šiuolaikines architektūros tendencijas, „Thunder“ gaminamas onikso spalvos ir turi formą, puikiai imituojančią tradicines medines čerpes. Naudojamos aukštos kokybės medžiagos, puiki specialių lako dangų apsauga ir unikalus modulinių metalinių lakštų montavimo būdas daro „Thunder“ daug pranašesnę už tradicines medines skiedrines dangas.

Svarbu tai, kad stogų danga „Thunder“, padengta uolienos skalda, pasižymi labai gera šilumos izoliacija. Natūralų bazalto akmens paviršių verta rinktis dėl dar vienos priežasties: jis puikiai slopina lietaus garsus.

Tiek „Thunder“, tiek „Blizzard“ išsiskiria daugiasluoksne modulio konstrukcija. Uolienos skalda užtikrina puikią stogo čerpių apsaugą nuo oro sąlygų, kurią patvirtina iki 60 m. rašytinė garantija. Sprendimas pirkti modulinius plieninės stogo dangos lakštus, padengtus uolienos skalda, iš „Blachotrapez“ reiškia, kad galima tikėtis tinkamos visos stogo sistemos su įvairiais stogo priedais.

Stogo dangos medžiaga yra labai svarbi, todėl verta atidžiai apsvarstyti pasirinkimą.

PARTNERIO TURINYS

Blachotrapez 1

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video