Top Baneris

Biurų pastato atidaryme – meno paroda

2018 birželio 29 d.
„Overall“
Deimantės Dubauskaitės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Architekto Gintauto Natkevičiaus projektuotas verslo centras „CUBE“, įsikūręs Savanorių pr. Kaune, oficialiai duris atvėrė pristatydamas šiuolaikinio meno parodą „Overall“, kurią kuruoja privati „GRAFO“ galerija, esanti Vilniaus senamiestyje.

„Verslo centras „CUBE“ – drąsioms idėjoms, todėl ir oficialiai į gyvenimą paleisti verslo centrą norėjome drąsiai, šiuolaikiškai ir pozityviai. Manome, kad verslo ir meno draugystė yra itin aktualus reiškinys šiuolaikinėje visuomenėje, verslas privalo būti drąsus, kūrybingas ir inovatyvus, o menas – matomas ir perkamas“, – apie atidarymo sumanymą pasakojo „CUBE“ vystytojai „Mkrovisatos valda“.

„GRAFO“ galerijos atstovaujamo menininko Arno Augučio kūrinys, kuriame vaizduojami du besibučiuojantys žmonės, tapo parodos pagrindiniu akcentu. Anot „CUBE“ vystytojų, tai meilę, taiką ir pozityvumą simbolizuojantis meno kūrinys, toks yra ir „CUBE“ verslo centras – atviras, drąsus ir pozityvus.

„Parodą ir jos erdvę verslo centre „CUBE“ vienija bendros urbanistinės idėjos. Pristatomi menininkai klausia: Kokia yra šiandiena? Kaip keičiasi kraštovaizdis? Koks jo poveikis žmogui? Koks yra aplinkos poveikis mūsų kasdienybei? Kaip dar galime į ją pažvelgti? Tokius klausimus kelia jaunosios kartos menininkai: Arnas Augutis, Eglė Pilkauskaitė, Algimantas Černiauskas, Živilė Minkutė bei Aistis Kavaliauskas. Vizualujį meną jie kuria įvairiomis medijomis – parodoje eksponuojami tapybos darbai, iliustracijos, fotografijos, grafikos kūriniai.

„Esame atviri miestui ir jame vykstantiems procesams”, – sako „Mikrovisatos valda“ generalinis direktorius A. Kavaliauskas ir kviečia kauniečius bei miesto svečius pakilti į aštuntajį „CUBE“ aukštą ir liepos 2–5 dienomis apžiūrėti kartu su GRAFO galerija pristatomą parodą „Overall“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video