Top Baneris

Biurų pastate – išskirtinis architektūrinis grindų dizainas

2021 balandžio 3 d.
Nova2 Hres005 IMG 5048
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Moderniame A+ energinio naudingumo klasės verslo centre „Nova“ įdiegti grindų paviršių dizaino sprendimai atitiko visus tvarumo kriterijus. Įmonė „Top decor“ devyniuose statinio aukštuose, daugiau nei 2 tūkst. kv. m plote, įrengė dekoratyvines cementines grindis „ARDEX panDOMO®“.

„Šios grindys idealiai pritaikytos prie visuomeninės paskirties pastatų reikalavimų: priskiriamos A1 degumo klasei, turi aukščiausią emisijų ribojimo klasę EC1 PLUS ir yra ilgaamžės“, – dalijasi sudėtingus techninius sprendimus įgyvendinusios įmonės „Top decor“ direktorius Egidijus Dilba.

Sostinės biurų miestelyje įsikūrusiame verslo klasės pastate sumontuotos ypač modernios cementinės liejamosios grindys vizualiai primena pramonines betonines grindis. Architektų pasirinktas minimalistinių grindų sprendimas atliepia pastarųjų metų dizaino tendencijas ir yra populiarus tarp natūralaus stiliaus gerbėjų.

Nova2 Hres021 IMG 5091
Nova2 Hres015 IMG 5074

Daugiau nei 18 m. patirtį grindų dangų įrengimo srityje turinti bendrovė „Top decor“ jau įrengė didesnį nei 150 tūkst. kv. m plotą grindų dangų įvairiausios paskirties pastatuose – nuo privačių gyvenamųjų namų iki biurų pastatų, viešbučių, restoranų. Su žinomiausiais Vokietijos ir Šveicarijos medžiagų gamintojais dirbančios įmonės specializacija – ne tik grindų, bet ir sienų įrengimas. Taip pat bendrovė yra viena iš dviejų oficialių „ARDEX“ kompanijos „panDOMO®“ įrengimo partnerių Lietuvoje.

„ARDEX“ yra pirmoji „Premium“ klasės statybinių produktų gamintoja, kuri, įkvėpta gamtos, 1999-aisiais pristatė unikalias „pandDOMO®“ „Floor“, „Loft“, „Wall“ ir „Studio“ paviršių dekoravimo sistemas viešosioms ir gyvenamosioms patalpoms. Visi be išimties šių sistemų produktai atitinka aukščiausią emisijų ribojimo klasę „EC1 PLUS“ ir sukuria idealias sąlygas sveikai gyvenamajai ar darbo aplinkai.

„panDOMO®“ – tai kompanijos „ARDEX“ moderni paviršių dizaino sistema, atverianti plačių architektūrinio dizaino galimybių. Nesvarbu, ar tai grindys, laiptai, lubos ar sienos, svarbiausia – idėjos ir vaizduotė. „panDOMO®“ apima įvairius dizaino stilius nuo klasikinio, modernaus iki atitinkančio individualius poreikius.

Nova2 Hres020 IMG 5088
Nova2 Hres014 IMG 5072
logo be fono pilkas


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video