Top Baneris

Birštone duris atvers modernus sveikatingumo ir poilsio kompleksas

2016 rugpjūčio 12 d.
„Vytautas Mineral SPA“ nuotr.
„Vytautas Mineral SPA“ nuotr.

Sveikatingumo ir poilsio komplekso „Vytautas Mineral SPA“ Birštone plėtotojai baigia pasiruošimus atidarymui – pirmieji svečiai naujajame komplekse galės apsilankyti jau rugsėjo viduryje. Projekto plėtotojai viliasi, kad 20 mln. eurų investicija Birštono miestui suteiks galimybę tapti vienu ryškiausių poilsio ir sveikatingumo traukos taškų Lietuvos žemėlapyje.

Prabangiu sveikatingumo ir poilsio kompleksu buvo paverstas kelis dešimtmečius Birštono prieigose stovėjęs pastatas vaiduoklis. Anot „Vytautas Mineral SPA“ projekto plėtotojo Norberto Pranckaus, Birštonas gali didžiuotis savo išskirtiniu kraštovaizdžiu ir unikaliais natūraliais mineralizuojančiais vandens gręžiniais. Dabar šis miestas turės galimybę miesto svečiams pasiūlyti ne tik juos apžiūrėti, bet ir kokybiškai pailsėti bei pasirūpinti savo sveikata. Pasak jo, pirmųjų komplekso lankytojų srautų tikimasi ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Šiaurės ir Vakarų Europos, kaimyninių Lietuvos šalių.

„Vytautas Mineral SPA“ komplekse esantis gręžinys pasižymi itin aukšta mineralizacija ir gydomosiomis savybėmis, jo vanduo bus naudojamas gydomosioms ir atpalaiduojančioms procedūroms. Vienas iš mineralinio gręžinio vandens pritaikymų – mineralinio vandens baseinas, be kurio kompleksas siūlo dar 4 skirtingus baseinus, 5 pirčių kompleksus ir masažines vonias.

„Vytautas Mineral SPA“ generalinio direktoriaus Miroslavo Novickij teigimu, vienu metu komplekse galės apsistoti iki 350 poilsiautojų.

Kompleksas įkurtas 9 hektarų teritorijoje, gamtos apsuptyje. Aplinka pritaikyta ir aktyviam poilsiui. „Komanda turėjo aiškią viziją ir siekį. Mums itin svarbi kokybiška aplinka. Pradėjus veikti kompleksui kreipsimės dėl vertinimo – tikimės gauti 4,5 žvaigždutės kategoriją. Lietuvoje tai būtų pirmasis tokios kategorijos sveikatingumo ir poilsio kompleksas“, – teigė M. Novickij.

Pastatas, kuriame įkurtas sveikatingumo ir poilsio kompleksas, buvo pradėtas statyti Sovietų Sąjungos vadovybės pavedimu. Pastato neužbaigus, šis liko užkonservuotas daugiau kaip trisdešimt metų. Buvo iniciatyvų pastatą užbaigti, nekart keitėsi jo savininkai, tačiau realūs darbai pradėti tik prieš ketverius metus.

vytautas spa 2

„Vytautas Mineral Spa“ inf.

Komentarai