Top Baneris

Birštone atidarytas per 5 mln. eurų vertės sporto ir sveikatingumo centras

2022 gegužės 9 d.
Birštono sporto centras
Birštono sporto centro nuotr.
Pasidalykite straipsniu

 Birštone oficialiai atidarytas prieš šešerius metus pradėtas statyti per 5 mln. eurų vertės daugiafunkcinis sporto ir sveikatingumo centras. Jame vienu metu gali sportuoti apie 200 žmonių, o renginius stebėti – iki 300 žiūrovų.

„Darome viską, kad Nemuno kilpose įsikūręs kurortas būtų patrauklus ir lankomas visus metus, nes kompleksas pirmiausia buvo pastatytas siekiant atliepti augančius sveikos gyvensenos ir bendruomeniškumo poreikius“, – pranešime teigė Birštono merė Nijolė Dirginčienė. 

Sporto kompleksas iškilo šalia Birštono gimnazijos, sporto centro ir teniso aikštyno.

Daugiau nei 4 tūkst. kv. metrų ploto pastato pirmame aukšte įrengta universali sporto salė, skirta krepšinio, futbolo, tinklinio ir kitų sporto šakų varžyboms su 300 vietų žiūrovams, ji taip pat gali būti transformuojama į treniruočių sales bei pritaikyta stalo teniso, rankinio, badmintono žaidimui.

Birštono sporto centras
Birštono sporto centro nuotr.

Antrame aukšte įrengtos patalpos administracijai ir dvi stalo teniso salės. Cokoliniame aukšte – bėgimo takelių erdvė, treniruoklių patalpa, aerobikos salės, taip pat persirengimo patalpos, dušai, pirtis. 

Skelbiama, kad kompleksas taip pat pritaikytas neįgaliesiems, šiemet čia suplanuotos Lietuvos kurčiųjų tinklinio rinktinės salės treniruotės. 

Kompleksas buvo pradėtas statyti 2016 metų sausį, tuomet jį planuota užbaigti 2019-aisiais. 

 

Šaltinis: BNS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video