Top Baneris

Betono veidas

2014 liepos 24 d.
Pasidalykite straipsniu

Atvirojo betono konstrukcijos yra modernūs, vienetiniai pavyzdžiai, kai laisvai ir kūrybiškai išgaunamos bet kokios formos ir paviršiai.

Norint kokybiškai įgyvendinti atvirojo betono konstrukcijų projektą, reikalinga didžiulė patirtis planuojant, projektuojant ir įgyvendinant tokius darbus. Taip pat reikia žinoti aspektus, pavyzdžiui, bendrą funkcionalumą ir estetinį projekto vaizdą, kuris yra svarbiausia tokių projektų dalis. Tokie paviršiai turi didžiulę architektūrinę vertę, dažnai net vadinami betono veidu ar architektūriniu paviršiumi.

Atvirojo betono klojiniams yra keliami ypatingi kokybės reikalavimai, kurie, žinoma, pabrangina projekto vertę. Jeigu galutinis architektūrinis paviršius tenkina architektą ir klientą, svarbu iš anksto apgalvoti, kas daugiausia prisidėjo prie tokio rezultato. Atliekamų darbų seka rodo, kad įtakos turi visi veiksniai.

Atvirojo betono klojimas yra komandinė užduotis, reikalaujanti visų indėlio. Idealu, jeigu visi projekte dalyvaujantys specialistai susirinktų prie bendro stalo, aptartų būsimus žingsnius ir darbus, kad būtų gautas reikiamas rezultatas.

Kompanija „Doka“ yra vienas klojinių rinkos lyderių. Naudodama savo įrangą ir specialistus „Doka“ pasaulyje yra įgyvendinusi šimtus projektų išgaudama ne tik įspūdingas formas, bet ir atvirojo betono paviršių. „Statyba ir architektūra“ pristato keletą dėmesio vertų pavyzdžių.

Kongresų centras „Ferry Porsche“ Austrijoje.

Kongresų centras „Ferry Porsche“ Austrijoje.

Viešbutis „am Domplatz“ Austrijoje.

Viešbutis „am Domplatz“ Austrijoje.

„Liaunig“ privatus muziejus Noihauzo mieste (Austrija).

„Liaunig“ privatus muziejus Noihauzo mieste (Austrija).

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video