Top Baneris

Bendradarbiavimo partnerių ir „Enterprise Europe Network“ renginių užsienyje paieška naudojantis verslo bendradarbiavimo duomenų baze MERLIN

2014 balandžio 7 d.
Pasidalykite straipsniu

Nuo 2013 metų „Enterprise Europe Network“ (EEN) sudarė galimybes verslininkams nemokamai naudotis verslo bendradarbiavimo duomenų baze MERLIN. Šioje duomenų bazėje galima atlikti verslo, technologijų ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimo pasiūlymų, taip pat ir EEN organizuojamų renginių paiešką arba peržiūrėti EEN organizuojamų renginių kalendorių.

MERLIN duomenų bazę galima rasti Europos verslo ir inovacijų tinklalapyje www.paramaverslui.eu.

„Enterprise Europe Network“ organizuojamų renginių paieška ir
renginių kalendorius

MERLIN duomenų bazėje galima atlikti EEN organizuojamų renginių paiešką (angl. Search-Events-Search Events) arba peržiūrėti EEN organizuojamų renginių kalendorių (angl. Search-Events-Events Calendar). Atlikus paiešką pagal pasirinktus kriterijus, sistema pateiks EEN organizuojamų renginių sąrašą. Pasirinkus iš sąrašo dominantį renginį bus matomas pilnas jo aprašymas.

Verslo, technologijų ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimo
pasiūlymai

Verslo bendradarbiavimo duomenų bazėje MERLIN informacija pateikiama anglų kalba. Pasiūlymų paiešką galima atlikti pagal šalį, datą, raktinį žodį. Joje yra paskelbta daugiau kaip 20.000 pasiūlymų.

Informacija apie Europos Komisijos programas, iniciatyvas, teisės aktus ir Lietuvos įmonių interesų atstovavimas

Europos verslo ir inovacijų tinklas teikia informaciją apie Europos Komisijos (EK) programas, iniciatyvas, Europos Sąjungos (ES) teisės aktus bei užtikrina grįžtamąjį ryšį dėl įmonių veiklą varžančių teisės aktų, galimo poveikio vertinimo pakeitus arba priėmus naujus teisės aktus. Viena iš priemonių yra viešos EK konsultacijos, kurių tikslas yra informuoti įmones apie svarstomus ES teisės aktų pokyčius, taip pat ir statybų sektoriuje, pateikti įmonių nuomonę ir požiūrį EK bei suteikti galimybę įmonėms prisidėti formuojant Europos politiką. EK kviečia aktyviai dalyvauti verslo atstovus, ypač mažas ir vidutines įmones (MVĮ), minėtose konsultacijose, tuo prisidedant prie naujų būdų, kurie padarytų ES statybų sektorių, o tuo pačiu ir Europos Sąjungos ekonomiką tvaresniais, paieškos.

Daugiau informacijos apie Europos Komisijos programas, iniciatyvas, reglamentus galima rasti Europos verslo ir inovacijų tinklalapyje www.paramaverslui.eu, ten pat yra informaciją apie Lietuvos įmonių interesų atstovavimą.

Parengta remiantis www.statybininkai.lt


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video