Top Baneris

Baseinų statybos konkursų Vilniuje skaidrumą aiškinsis tyrėjai

2017 balandžio 28 d.
Lazdynų baseino vizual.
Lazdynų baseino vizual.
Pasidalykite straipsniu

Susipažinusi su Lazdynų ir Fabijoniškių baseinų statybos konkursų pasiūlymais, prieš skelbdama laimėtojus ir pasirašydama su jais sutarits, sostinės savivaldybė pirmiausia nusprendė gauti patvirtinimą dėl jų skaidrumo, tad kreipėsi į Finansinių nusikaltimų, Specialiųjų tyrimų ir Viešųjų pirkimų tarnybas bei Vilniaus apygardos prokuratūrą.

Savivaldybė minėtų institucijų prašo pateikti informaciją, ar potencialūs konkursų laimėtojai – subjektų grupės – nefigūruoja vienuose ar kituose viešai neskelbtuose tyrimuose, susijusiuose su viešaisiais pirkimais. Tokiu būdu savivaldybė sieks įsitikinti, kad nekils rizika, jog dėl institucijų vykdomų tyrimų abiejų baseinų darbai gali likti neįgyvendinti ar vėluoti.

Savivaldybės viešųjų pirkimų komisijai atrenkant konkursų laimėtojus, tiekėjų kvalifikacija buvo vertinama vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo reikalavimais bei pirkimo dokumentais, derintais su Tarnyba. Abu konkursai buvo vertinami pagal ekonominį naudingumą, kur svarbiausia buvo – baseinų pastatymo greitis, o ne vien pagal mažiausią kainą. Kainos kriterijus sudarė 85 proc. bendrojo vertinimo balų.

Kol pirkimų procedūros tebevyksta, aiškėja, kad daugiafunkcio sveikatinimo centro Lazdynuose statybos konkurse potencialus laimėtojas – ūkio subjektų grupė, kurią sudaro pagrindinis partneris UAB „Irdaiva“ bei UAB „Axis Power“, UAB „Mitnija“, UAB „HSC Baltic“ ir AB „Montuotojas“. Fabijoniškių mažojo baseino konkurse potencialus laimėtojas – konsorciumas „Statybų kodas“ ir „Irdaiva“.

fabijoniskiu baseinas aptarimas 2 2

Fabijoniškių baseino vizual.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video