Top Baneris

Baltijos šalių šimtmečiui dedikuota kraštovaizdžio architektūros konferencija

2018 kovo 23 d.
„Kraštovaizdžio architektūra Baltijos šalyse – šimtmečio retrospektyva ir ateities perspektyvos“
LKAS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga (LKAS), kartu su Aleksandro Stulginskio universitetu, Klaipėdos universitetu ir kitais organizatoriais kviečia į tarptautinę mokslinę ir praktinę konferenciją „Kraštovaizdžio architektūra Baltijos šalyse – šimtmečio retrospektyva ir ateities perspektyvos“, kuri skiriama 1918 m. atkurtos Lietuvos ir kitų Baltijos valstybių šimtmečio sukakčiai pažymėti, kraštovaizdžio architektūros raidai apžvelgti.

Konferencija planuojama surengti 2018 m. spalio 12–13 dienomis Kaune arba Vilniuje. Kol kas skelbiamas detalesnis pirmasis pranešimas apie konferenciją, jos organizatorius ir kvietimas teikti pranešimų ir mokslinių straipsnių santraukas.

Konferencijai sutiko talkinti Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU), Klaipėdos universiteto (KU), Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno technologijos universiteto, kitų universitetų mokslininkai, tarp jų ir Latvijos žemės ūkio universiteto (Jelgava) bei Estijos gyvybės mokslų universiteto (Tartu) kraštovaizdžio architektūros akademiniai padaliniai.

Konferencijoje tikimasi sulaukti užsienio ir mūsų šalies akademinių bendruomenių atstovų ir praktikų pranešimų ir mokslinių straipsnių. Tikimasi tarpdisciplininio kraštovaizdžio architektūros, teritorijų planavimo, urbanistikos, rekreacinės miškininkystės, geografijos, kraštotvarkos, menotyros specialistų diskurso.

Tekstų autoriai kviečiami iki 2018 m. balandžio 16 d. pateikti tekstų pavadinimus ir santraukas, nurodant savo kontaktinius duomenis ir siunčiant elektroniniu paštu lkasforumas@gmail.com. Parengti tekstai bus publikuojami atskirame recenzuojamų mokslo darbų leidinyje arba – konferencijos Mokslo komiteto sprendimu ir rekomendacija – referuojamuose moksliniuose žurnaluose.

Daugiau informacijos teikiama elektroniniu paštu: lkasforumas@gmail.com ir tinklalapyje http://lkas.lt/lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video