Top Baneris

Baigiamos „Teltonikos“ technologijų centro statybos Molėtuose

2022 gegužės 4 d.
Teltonika Molėtuose
Teltonika nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Daiktų interneto prietaisų gamybos grupė „Teltonika“ baigia statyti šiemet sausį pradėtą 34 mln. eurų vertės technologijų centrą Molėtuose. Centro atidarymas planuojamas rugsėjį, pranešė „Teltonika“.

Įmonėje jau dirba 75 darbuotojai iš Molėtų, Utenos, Vilniaus, Ukmergės ir Švenčionėlių, šiuo metu jie apmokomi. Iki rugsėjo planuojama įdarbinti dar apie 100 specialistų, o iš viso centre numatyta įkurti 500 darbo vietų. 

„Manau, kad 500 naujų darbo vietų Molėtams bus stipri paskata atsinaujinti, kurtis jaunimui. Turėtų atsirasti ir daugiau verslo. Mūsų tikslas yra padėti rajonui, kad gyventojų skaičius jame ne mažėtų, o didėtų“, – pranešime sakė grupės prezidentas ir akcininkas Arvydas Paukštys. 

10,8 tūkst. kv. metrų ploto technologijų centre bus administraciniai ir projektavimo biurai, laboratorijos bei gamybos linijos. 

Čia bus projektuojami ir gaminami telemedicinos prietaisai, įskaitant dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatus ir prieširdžių virpėjimus atpažįstančias išmaniąsias apyrankes, taip pat įranga energetikos, išmaniojo miesto, transporto ir prekybos sektoriams. Grupė turi planų Molėtuose gaminti ir elektromobilių įkrovimo stoteles. 

 

Šaltinis: BNS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video