Top Baneris

Baigiama atnaujinti Vilniaus Joachimo Lelevelio mokykla

2016 rugsėjo 1 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kad Antakalnyje esanti Vilniaus Joachimo Lelevelio mokykla ne tik taptų ilgąja gimnazija, bet ir liktų savo patalpose, moksleivių tėvai mynė ir savivaldybės, ir teismo slenksčius. Susitarti su sostinės savivaldybe pavyko: šiandien ši pranešė, kad suplanuota pertvarka įvyko, ir jau netrukus Vilniuje duris atvers viena moderniausiai sutvarkytų švietimo įstaigų visame Vilniaus mokyklų tinkle.

Iki tol veikusi per du pusiau užpildytus pastatus (Antakalnio ir Minties gatvėse), naujus mokslo metus mokykla pradės po vienu stogu – visapusiškai renovuotose patalpose, esančiose Minties gatvėje. Savivaldybė šiam pastatui renovuoti iš savo biudžeto skyrė 2,3 mln. eurų, ir tai tapo didžiausia investicija į vienos įstaigos ugdymo aplinkos pagerinimą. Dabar mokykla sieks tapti ilgąja gimnazija.

„Įgyvendiname dar praėjusią vasarą miesto taryboje priimtus sprendimus ir Joachimo Lelevelio mokyklai duotus pažadus. Žinome, kad aktyvi mokyklos bendruomenė jau daug metų vieningai siekia tapti ilgąja gimnazija. Būtent šiam tikslui pritaikytos naujausios patalpos, neabejoju, bus svarus argumentas ir padės visa tai realizuoti, o savivaldybė, kaip mokyklos steigėja, nuosekliai ir toliau rems šį siekį“, – sakė švietimo klausimus Vilniaus mieste kuruojantis Vilniaus miesto mero pavaduotojas Valdas Benkunskas.

lelevelio mokykla 1

Iki rugsėjo 5 dienos J. Lelevelio mokykloje bus atnaujinti inžineriniai tinklai ir sanitariniai mazgai, pakeisti langai, atliktas vidaus patalpų perplanavimas ir vidaus apdaila, pakeista aktų salės danga, paruoštos technologinės patalpos, pritaikytos inžinerinės krypties mokyklos poreikiams.

Jau atlikta ir didesnė dalis mokyklos fasado apšiltinimo darbų. Juos visiškai užbaigti planuojama iki metų pabaigos. Vilniaus miesto savivaldybė kartu su pačia įstaiga yra suderinusios su rangovu, jog likę darbai bus atliekami taip, kad nebūtų trukdoma ugdymo procesui.

Vilniaus Joachimo Lelevelio mokykloje 2016–2017 mokslo metams suformuoti 23 klasių komplektai lenkų mokomąja kalba ir dar 10 – rusų mokomąja kalba. Iš viso mokyklą lankys kiek mažiau nei 500 moksleivių.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video