Top Baneris

Automatinė užuolaidų sistema su belaidžiu varikliu

2021 lapkričio 11 d.
belaide uzuolaidu sistema motorines uzuolaidos somfy
Somfy nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Užuolaidos yra skirtos ne tik jūsų namų interjerui dekoruoti. Pagrindinis jų tikslas – reguliuoti natūralios šviesos kiekį būste. Tinkamai subalansuotas į patalpą patenkantis saulės šviesos srautas gali ne tik sukurti malonią aplinką, bet ir sumažinti šildymo bei oro kondicionavimo išlaidas. Automatizuotos užuolaidos puikiai susidoroja su šiomis užduotimis.

Dažna problema, jog apdailos darbai patalpose jau yra baigti, o elektros kabelis užuolaidų karnizui numatytas nebuvo. Tokiu atveju, yra išeitis – moderni belaidė, baterijomis varoma užuolaidų sistema.

Automatinės belaidės užuolaidų sistemos privalumai

Nuolatinis technologijų tobulėjimas lėmė tai, jog dabar turime daugybę būdų palengvinti savo kasdienį gyvenimą, rutininius darbus palikdami automatizacijai. Turėdami automatizuotą, įkraunama baterija varomą užuolaidų sistemą galėsite mėgautis komfortu savo namuose. Tai – patogus ir patikimas aukštųjų technologijų sprendimas, padarysiantis jūsų laiką namuose kiek įmanoma patogesnį.

Verta paminėti, kad belaidžiu būdu galite automatizuoti ne tik klasikines dienines, naktines ar šviesai nepralaidžias užuolaidas, bet ir romanetes bei plisuotas žaliuzes. Iš esmės, skiriasi tik baterijos padėtis variklio atžvilgiu (išdėstymas išorėje šalia bėgelio arba paties variklio vamzdžio viduje).

Automatinių užuolaidų su baterija privalumai:

 • Autonominis veikimas

Baterija varomoms užuolaidoms nereikia jokių elektros laidų, o tai yra didelis privalumas tais atvejais, kai automatizacijos prireikia apdailos darbams jau pasibaigus.

 • Ypač tylus veikimas

Sklandžiai ir tyliai atitraukite bei užtraukite užuolaidas netrikdydami ramios namų atmosferos.

 • Ilgas baterijos veikimo laikas

Priklausomai nuo užuolaidų bėgelio konstrukcijos, pasirinkto audinio ir variklio tipo, vieno baterijos įkrovimo gali pakakti nuo 6 iki 12 mėnesių.

 • Greitas baterijos įkrovimas

Baterija pilnai įkraunama per 2-6 valandas (priklausomai nuo variklio tipo).

uzuolaidos somfy
Somfy nuotr.‎‎
 • Estetika

Stilingas ir minimalistinis variklio dizainas, diskretiškai įsiliejantis į interjerą.

 • Patogumas

Įvairūs užuolaidų valdymo variantai būnant namuose bei jums išvykus.

 • Saugumas

Belaidė automatinė užuolaidų sistema nekelia pavojaus vaikams ir augintiniams.

 

Ko reikia norint įsirengti automatinę užuolaidų sistemą?

Kad užuolaidos galėtų būti valdomos automatiškai, jums reikės:

 • Variklio;
 • Tam pritaikyto užuolaidų bėgelio;
 • Valdiklio: sieninio jungiklio, nuotolinio valdymo pultelio arba išmanių namų sistemos.

Automatinio užuolaidų bėgelio montavimas niekuo nesiskiria nuo įprasto bėgelio montavimo.

Kaip galite valdyti automatinę užuolaidų sistemą?

Priklausomai nuo jūsų poreikių, galimi įvairūs valdymo būdai:

 • Belaidis sieninis jungiklis – naudojamas stacionariam automatizuotų užuolaidų valdymui. Tai elementarus valdymo būdas su  dviem mygtukais (aukštyn ir žemyn). Sieninis jungiklis paprastai yra montuojamas prie lovos, stalo arba durų. Galite pasirinkti labiausiai jūsų interjerui tinkantį sieninio jungiklio rėmelio dizainą.
 • Nuotolinio valdymo pultelis – naudojamas valdyti vienai užuolaidai arba užuolaidų grupei. Juo taip pat galite valdyti ir kitus automatizuotus įrenginius savo namuose (žaliuzes, markizes ir kt.) Siūlome pasirinkimą iš 4 skirtingų spalvų nuotolinio valdymo pultelių.
 • Valdymas per išmaniąją programėlę – naudojamas jūsų automatinei įrangai valdyti iš bet kurio pasaulio kampelio, kur yra interneto ryšys. Tam jums reikės „TaHoma Switch“ įrenginio, kuris leis valdyti iki 300 jūsų automatizuotų įrenginių per atstumą, naudojantis programėle telefone, planšetėje arba balso komanda. Programėle galite valdyti apšvietimą, užuolaidas ir žaliuzes, kiemo vartus, muzikos įrenginius ir daug daugiau. 

www.somfybaltics.com

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video