Top Baneris

Automagistralėje ties Survilų kaimu viaduko prieigose atsiradus duobei – vairuotojai gali teikti prašymą žalos atlyginimui

2023 balandžio 21 d.
duobe
Pasidalykite straipsniu

Balandžio 20 d., 18.12 val., buvo gautas pranešimas, kad magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 147,34 km (ties Survilų k.), vykstant Kauno kryptimi, atsirado duobė viaduko prieigose. Šioje kelio atkarpoje laikinai buvo sutrikęs eismas, apgadinti automobiliai. Eismo dalyviai nenukentėjo, Lietuvos automobilių kelių direkcija rašo pranešime spaudai.

Į įvykio vietą atvykusi AB „Kelių priežiūra“, pasitelkusi policijos pareigūnus, užtvėrė pavojingą vietą ir eismą laikinai nukreipė kita automagistralės juosta. Įvykio vietoje buvo sustatyti įspėjamieji ženklai.

Į įvykio vietą nuvykę šį kelią visą parą prižiūrinčios AB „Kelių priežiūra“ darbuotojai AB Lietuvos automobilių kelių direkciją informavo, kad, pirminiais duomenimis, pavojinga įduba ir asfalto lūžis susiformavo dėl tilto pereinamoje plokštėje atsiradusių deformacijų. Priežastis, lėmusias deformaciją, kol kas aiškinamasi. Įvertinus infrastruktūros pažeidimus, bus priimti veiksmai dėl skubaus pažeidimų šalinimo. Apie priimtus sprendimus operatyviai informuosime. 

Paskutinį kartą AB Lietuvos automobilių kelių direkcija šio viaduko apžiūrą atliko 2023 m. balandžio 17 d. AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos parengtame Kelio statinių (tiltų, viadukų, estakadų, tunelių), esančių valstybinės reikšmės keliuose, paprastojo remonto projektų planavimo, rengimo ir įgyvendinimo prioritetinės eilės sąraše yra 96 vietoje.  Šiuo metu valstybinės reikšmės keliuose yra 1538 tiltai, viadukai, estakados, tuneliai. 

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija primena, kad dėl įlūžusio viaduko automobilius apgadinę vairuotojai pasirašytą prašymą (jeigu e. dokumentas, pasirašytą e. parašu) dėl žalos atlyginimo gali teikti kelio savininkui – Kelių direkcijai (el. paštu: lakd@lakd.lt) arba iš karto valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčiai įmonei – akcinei bendrovei „Kelių priežiūra“ (el. paštu: info@keliuprieziura.lt arba paštu: Savanorių pr. 321C, 50120 Kaunas).

Eismo įvykis privalo būti registruotas policijoje. Kartu turi būti pateiktos visos su įvykiu susijusių dokumentų kopijos (techninis pasas, policijos pažymos, žalos nustatymo pažymos, dokumentai, patvirtinantys patirtą žalą ir jos dydį, taip pat gali būti ir nuotraukos, ir sąskaita už automobilio remonto darbus, taip pat policijos protokolas ir kt.).


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video