Top Baneris

Autentiškų gamtos formų įkvėpta „Ege“ kiliminės dangos kolekcija „Transition“

2021 gegužės 6 d.
ReForm Transition Ecotrust 086405448 0864054x055 086405548 0864055x056 086405648 Leaf 001 vn
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Gamtos įkvėpta architektūra, išraiškingai atgyjanti moderniuose, profesionalų įrengtuose interjeruose, – pagrindinė danų gamintojo „Ege“ naujosios kilimų kolekcijos „Transition“ idėja. Natūralios, gamtos ciklą atspindinčios tekstūros ir tvarus antrinis medžiagų panaudojimas leido rinkai pasiūlyti autentišką ir ekologišką grindų dangą.

Prancūzų dizainerių studijos „Manganèse Éditions“ sukurtą kolekciją „Transition“ sudaro skirtingų struktūrų ir natūralių atspalvių stiliai. Dizaino ašis – trys skirtingos tekstūros, imituojančios sėklų taškelius, daugiaspalvius lapus, subtilių raštų ir linijų pluoštą. Šiais paviršiais modeliuojami modernūs, tačiau natūralios išvaizdos kilimai.

Platus asortimentas ir ypatingos tekstūros kuria savitą ir funkcionalią kiliminę dangą. Gaminių asortimente – 48 x 48 ir 96 x 96 cm dydžio tekstūrinės kiliminės plytelės, 24 x 96 cm dydžio kiliminės lentelės ir ištisinė vientisos formos danga, kurios plotis siekia 4 metrus. Kolekcijoje vyrauja gausi, tarpusavyje puikiai derančių spalvų paletė nuo neutralių iki ryškių tonų. Ji leidžia eksperimentuoti skirtingose erdvėse ir optimaliai įgyvendinti patalpų funkcinį suplanavimą.

Kilimai iš novatoriškų perdirbtų medžiagų

Gamintojas „Ege“ drąsiai meta iššūkį industrijos standartams ir žadina diskusiją, kaip šiuolaikiniuose gaminiuose suderinti estetiką, kokybę ir tvarumą. „Transition“ danga sertifikuota tarptautiniu „Cradle to Cradle“ sertifikatu, liudijančiu, kad tai aukščiausios klasės ekologiškas gaminys, tinkantis bet kuriam žaliajam interjero projektui.

Kolekcijos gaminiams naudojami nailoniniai siūlai „ECONYL®“, pagaminti iš perdirbtų antrinių žaliavų – apleistų žvejybinių tinklų ir kitų pramoninių atliekų. Iš šių siūlų gaminamas kiliminių plytelių paviršiaus audinys.

ReForm Transition Ecotrust 086401348 0864013x012 086401248 0864012x011 086401148 0864011x010 086401048 Seed 001 vn

Kilimų gamybai pasirenkamas ir perdirbtas plastikas – inovatyvi technologija leidžia panaudotus plastikinius butelius paversti komfortišku, minkštu, tačiau tvirtu veltinio pagrindu „Ecotrust“, išsiskiriančiu puikiomis akustinėmis savybėmis. Visos linijos kiliminės plytelės ir lentelės yra su šiuo unikaliu, patentuotu pagrindu.

Dizaino transformacija

Gamintojo pristatytas „Transition Mix“ metodas atveria plačių galimybių sukurti visiškai autentiško dizaino kiliminę dangą. Kvadratinių kiliminių plytelių kolekcija „Transition“ leidžia projektuoti unikalių spalvingų raštų grindų dangą, organiškai suliejant kelis ar daugiau atspalvių.

Dizaineriai turi daugybę variantų, kaip komplektuoti plyteles imituojant natūralaus gamtos ciklo transformaciją – spalvų perėjimą iš tamsios į šviesią, taip pat integruojant perėjimą kiliminės dangos kampe ar centre. Taip pat, siekiant didesnės dinamikos, siūloma pasirinkti trijų ar daugiau spalvų dizaino kompoziciją.

„Ege Carpets“ jau nuo 1938 m. kilimų gamybai naudoja pažangiausias technologijas ir yra viena lyderių Europos rinkoje. Įmonė orientuota ne tik į išskirtinį dizainą, bet ir į tvarumą – kuria tokias inovacijas kaip tvari tekstilinė grindų danga iš perdirbtų atliekų.

Oficiali „Ege“ kilimų atstovė Lietuvoje – UAB „Ogrinda“. Didelę patirtį sukaupusi bendrovė tiekia aukščiausios kokybės apdailos medžiagas gyvenamiesiems būstams, biurams ir kitiems komercinės paskirties objektams.

ege


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video