Top Baneris

„Aušra“: atsisakyta vienadienių sprendimų

2018 gruodžio 3 d.
vinilinės grindų dangos
Aliaus Koroliovo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kaune esančiame biurų pastate „Aušra“ paklotos „AMTICO Spacia LVT“ vinilinės grindų dangos ir „AMTICO Carpet“ kiliminės plytelės – šiuos sprendimus siūlo anglų vinilinių dangų gamintojui „Amtico International“ atstovaujanti bendrovė „Interjero linija“.

Grindų dangų pasirinkimą „Aušros“ verslo parke lėmė aukšta medžiagų kokybė ir patikimumas, ilgaamžiškumas ir estetiškas vaizdas – šie kriterijai ypač aktualūs visuomeninio sektoriaus pastatuose.

Biurų pirmame aukšte esančiose patalpose panaudota „AMTICO Spacia LVT“ vinilinė grindų danga „Exotic Walnut“ puikiai išpildė estetinius interjero reikalavimus ir nepriekaištingai dera bendrame kontekste.

„AMTICO Spacia LVT“ vinilinė grindų danga skirta sunkiai komercijai su 0,55 mm darbiniu vinilo sluoksniu ir klasifikuojama 23, 33, 42 atsparumo klasėmis. Klientas, pasirinkęs šias grindis, prisideda prie aplinkos tausojimo – vieno pagrindinių atsakingos visuomenės prioritetų. „AMTICO LVT“ vinilinės dizaino grindys gaminamos nenaudojant ftalatų, medžiagų, ribojamų REACH, ir klasifikuojamos A+ pagal VOC vidaus oro emisijos skalę.

Paprasta grindų dangos priežiūra ir patvarumas atlieka svarbų vaidmenį viešosiose erdvėse. „AMTICO LVT“ vinilinių dizaino grindų paviršiai padengiami specialiu uretano sluoksniu, apsaugančiu grindis nuo abrazyvinių dalelių ir batų žymių. Jos atitinka atsparumo ugniai bei dūmų emisijos priešgaisrinius (Bfls1) ir slydumo reikalavimus (R10), todėl ypač tinka visuomeniniams pastatams, ribojamiems griežtai reglamentuotų saugos reikalavimų. „AMTICA Spacia LVT“ kolekcijai suteikiama 10 m. garantija nuo nusidėvėjimo. Tai puikus pasirinkimas intensyvaus naudojimo patalpose.

Aliaus Koroliovo nuotr.

Aliaus Koroliovo nuotr.

Antrame, trečiame ir palėpiniame pastato aukštuose panaudotos „AMTICO Carpet“ kiliminių plytelių kolekcijos: šios dangos harmoningai įsiliejo į kiekvienos komercinės aplinkos interjerą, be to, jos nereikalauja daug priežiūros. Subtili estetinė išraiška kolekcijai „AMTICO Carpet“ leidžia išlikti ilgaamžei ne tik kokybės, bet ir dizaino, funkcionalumo aktualumo prasme. Juk būtent to reikia kiekvienai komercinei aplinkai.

Dėl skirtingos sudėties, svorio, audimo būdo ir plytelių matmenų kilimų kolekcijas lengva pritaikyti kiekvienam sektoriui, norint išskirti, suskirstyti zonomis ar sukurti savitą įdomų sprendimą. Danga, skirta 32, 33 klasės pastatams, lengvai ir greitai išklojama. Tai nuolat gyva elegancija, tinkanti visuose komerciniuose interjeruose, tiek klasikiniuose, tiek minimalistiniuose.

Visame kiliminių plytelių gamybos procese atsispindi kruopštus specialistų darbas. Kiliminės plytelės „AMTICO Carpet“ gaminamos iš „Invista Antron® Lumena“ nailono 6.6 siūlų ant PVC pagrindo. Dėl tokios sudėties gaunami išskirtinio atsparumo ir puikiomis dėvėjimosi savybėmis pasižymintys paviršiai. „Antron®“ nailono 6.6 siūlas ir speciali sutvirtinta molekulinė struktūra leidžia išlaikyti formos neprarandantį paviršių ilgus metus. Dėl to kiliminių plytelių paviršiaus motyvas ar raštas išlieka estetiškas ir aiškus.

Dėl technologijos „XGuard“ į šios kolekcijos grindų dangos paviršių neįsiskverbia dėmės, jos lengvai valomos – tai mažina grindų dangos eksploatacijos sąnaudas. Kiliminių plytelių paviršius yra atsparus blukimui dėl technologijos „ColorSafe“.

Kolekcijos kiliminių plytelių danga ne tik atspindi modernumą, bet ir sujungia visus tekstilių grindų privalumus, susijusius su komfortu, atsparumu slidumui ir akustinėmis savybėmis. Degumo klasė – Cfl-s1, slidumo – DS, garso sugeriamumas – 25–28 dB.

Objekte pasirinktos visuomeniniam sektoriui skirtos medžiagos. Tai ilgalaikiai sprendimai, kurie nepakeis estetinės išvaizdos ir taupys kliento išlaidas ekspoatacijai.

interjero linija logo
 RĖMĖJO TURINYS 

Taip pat skaitykite:

verslo parkas ausra aliaus koroliovo nuotr 1

Naujai išaušusi „Aušra“

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuDėl progresyvios Kauno tarpukario architektūros tuometė laikinoji sostinė per ne visus 20 metų įsiveržė į pažangiausių Europos sostinių dešimtuką. Kokybiška statyba, modernumo tradicijos, nuosaikus minimalizmas rodė laikinosios sostinės ambicijas tapti vienu moderniausių miestų. Todėl kiekvienas tuo metu statytas ir iki dabar išlikęs pastatas ypač vertinamas kaip architektūrinio paveldo objektas. Vienas jų – beveik prieš […]


Pasidalykite straipsniu
0 comments

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video