Top Baneris

Aukštos kokybės angarai skirtingiems poreikiams: ką verta žinoti?

2022 vasario 9 d.
uab destena angarai
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Angarai – gana sparčiai populiarėjantis sprendimas įvairaus tipo paslaugoms. Šie mobilūs pastatai plačiai naudojami verslo, pramoginėms, sandėliavimo ir kitoms reikmėms. Angarų projektavimą ir statybą atliekančios įmonės UAB „Destena“ specialistai atsako, kokie angarų tipai šiuo metu paklausiausi ir kokius verta rinktis pagal individualius Jūsų poreikius.

Plati pasirinkimų įvairovė

Šiuolaikinės angarų sistemos efektyviai pritaikomos bet kokio dydžio ir paskirtiems projektams pagal individualius poreikius ir reikalavimus. Angarų matmenys gali būti labai įvairūs. Tai ir nedidelio ploto sandėlis, ir didžiulis paviljonas, kuriame lengvai telpa automobiliai, sraigtasparniai ir net dideli orlaiviai.

Didelę dalį angarų (tai priklauso nuo jų tipo) gana paprasta modifikuoti, perdaryti, transportuoti iš vienos vietos į kitą. Angarų sistemoms taip pat teikiami priedai, kurie dar labiau padidina šių statinių funkcionalumą ir leidžia pritaikyti skirtingoms reikmėms: ventiliacijos, apšvietimo ir apsaugos sistemos. Apžvelkime angarų naudojimo galimybes tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims.

 

Angarai sandėliavimui ir logistikai

Angarai yra skirstomi į šiltuosius (apšiltintus) ir šaltuosius (neapšiltintus) angarus. Pastarasis variantas dažniausiai naudojamas įvairių gaminių ir produktų sandėliavimui. Šalto tipo angarai yra optimaliai pritaikyti technikos, grūdų, žemės ūkio įrenginių, padargų ir kitos produkcijos laikymui: svarbiausia, kad ši būtų nejautri žemai temperatūrai.

Kokybiškai įrengti šalto tipo angarai apsaugoti nuo drėgmės ir karščio poveikio, todėl produkcija bus patikimai izoliuota ir išliks nepakitusi.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Angarai prekybos ir komercinėms reikmėms

Šie statiniai lengvai pritaikomi komercinėms reikmėms: čia galite įrengti parduotuvę ar net ofisą, pritaikytą komfortiškam kasdieniam žmonių darbui. Tiesa, tokiu atveju reikėtų rinktis šilto tipo angarus, kurių konstrukcija papildomai apšiltinta aukštos kokybės medžiagomis (dažniausiai – putų poliuretano plokštėmis).

Šio tipo angarai yra pakankamai patvarūs ir puikiai funkcionuoja permainingomis lietuviško oro sąlygomis. Jų neperpučia vėjas, į vidų nepatenka drėgmė. Kokybiškai parinktų medžiagų dėka, šiame statinyje visus metus laikosi maloni temperatūra, patikimas vėdinimas ir oro cirkuliacija.

Komercinės paskirties angarai taip pat gali būti bet kokio dydžio: matmenys nustatomi pagal kliento poreikius. UAB „Destena“ komanda pasiūlys efektyvų sprendimą bet kokiai situacijai.

Angarai pramoginėms reikmėms

Pastebima, kad vis dažniau įvairūs renginiai – nuo vaiko gimtadienio, iki koncerto ar vestuvių vakarėlio – taip pat perkeliami į angarus. Tai puikus sprendimas bet kokiomis oro sąlygomis, ypač aktualus Lietuvoje, kur orą sunku numatyti kelioms savaitėms į priekį net šilčiausiais vasaros mėnesiais.

Šventėms ir pramogoms kaip alternatyva patalpų nuomai naudojami lengvai surenkami, mobilūs tentiniai angarai. Tai gana ekonomiškas, tačiau patvarus ir ilgalaikis variantas. Juos lengva perkelti į reikiamą lokaciją, paprasta surinkti. Vis dėlto, nepaisant konstrukcijos lengvumo ir mobilumo, pasirinkus kokybišką tentinį angarą, bus užtikrinta patikima apsauga nuo saulės ir lietaus, užuovėja nuo vėjo. Tokie angarai yra labai talpūs, todėl puikiai tinka net itin didelio formato renginiams.

Jei ieškote patikimų šalto ar šilto tipo angarų išskirtiniams savo poreikiams, visą tai ir dar daugiau rasite UAB „Destena“. Čia angarų montavimui ir gamybai pasitelkiamos aukštos kokybės, Europos Sąjungoje sertifikuotos medžiagos: metaliniai profiliai, metalinis karkasas, profiliuota skarda, poliuretano plokštės ir kt. Visos šios medžiagos itin griežtai atrenkamos ir kruopščiai apdirbamos.

Tai atsakinga įmonė, kurioje naudojamos tik pažangios gamybos technologijos, teikiamas platus angarų ir jų priedų pasirinkimas kiekvieno poreikiams ir suteikiami profesionalūs atsakymai į visus kylančius Jūsų klausimus!

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video