Top Baneris

Aukcione parduodamas airiško stiliaus viešbutis Vilniaus centre

2021 rugpjūčio 16 d.
viesbutis tiltas vilnius

Elektroninio aukciono būdu parduodamas Vilniaus centre netoli Katedros įsikūręs „Tilto“ viešbutis. Objekto pradinė kaina – 2 mln. Eur (PVM netaikomas). Aukcioną organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovė „Newsec“.

Tilto g. 8. esančio 3 aukštų  viešbučio plotas siekia kiek daugiau nei 1 tūkst. kv. m, jame įrengti 36 kambariai, kuriuose vienu metu gali apsistoti iki 72 svečių. Viešbutis taip pat turi restoraną ir barą pastato rūsyje su visa reikalinga įranga.

„Tilto“ viešbutis duris atvėrė 2007 metais. Pasak savininko airio Aidan Corless, tai bene pirmasis airiško stiliaus viešbutis Baltijos šalyse. Ilgas viešbučių verslo tradicijas Dubline puoselėjantį „Tilto“ viešbučio savininką įsigyti šį pastatą paskatino jo vieta senamiesčio širdyje ir istorija.

„Pastatui prikelti iš pagrindų buvo investuota reikšminga suma – tuo metu dar litais objekto įsigijimui kartu su rekonstrukcija buvo skirta per 3,5 mln. Eur. Verslas klostėsi puikiai, tačiau vadovauti viešbučiui per atstumą darosi sudėtinga, todėl nusprendėme susikoncentruoti į veiklas Airijoje. Liūdna atsisveikinti su šiuo pastatu, tačiau jo būklė – puiki, taigi, manau, kad būsimasis savininkas galėtų nedelsiant tęsti sėkmingą veiklą be papildomų investicijų“, – tvirtina A. Corless.

viesbutis tiltas vilnius
viesbutis tiltas vilnius
viesbutis tiltas vilnius

„Viešbučio išskirtinumas – dėmesys detalėms, kokybiški rankų darbo baldai, kambariuose išlaikyta senamiesčio aura su mūro sienomis ir kitais autentiškais pastato elementais – išsaugotas ir kone 200 metų skaičiuojantis langas pastato viduje. Prestižinė, į UNESCO paveldą įtraukto, Vilniaus senamiesčio kaimynystė suteikia vietai patrauklumo ir yra ypač mėgstama keliautojų. Iki pandemijos „Tilto“ užimtumas siekdavo iki 86 proc., o svečių įvertinimo vidurkis rezervavimo platformoje „Booking“ siekė 9 iš 10 balų“, – teigia Jurgita Ragaišė, „Newsec“ tarpininkavimo paslaugų grupės vadovė.

Parduodamo objekto lokacija itin patraukli turistams, nes nuo jo pėsčiomis per 5-10 min. pasiekiamos pagrindinės senamiesčio gatvės, kuriose yra lankytini istoriniai objektai, kultūros ir pramogų vietos. Viešbutis įsikūręs vos už 240 metrų nuo Vilniaus Katedros ir yra visai šalia Gedimino prospekto.

viesbutis tiltas vilnius

Anot J. Ragaišės, „Tilto“ lokacija garantuoja sėkmingą investiciją ir užtikrina objekto likvidumą ilgalaikėje perspektyvoje. Užsienio keliautojų srautai atsigauna, taip pat yra padidėjęs susidomėjimas vietiniu turizmu. Europos kelionių komisijos tyrimo duomenimis daugiau nei 70 proc. europiečių patikino keliausiantys per 2021 m., 48 proc. planuoja vykti į kitą Europos šalį.

Viešbutis savo veiklą sustabdė 2020 m. dėl smogusios Covid-19 pandemijos, tačiau yra parduodamas su galiojančiomis veiklos licencijomis, pilnai įrengtais kambariais ir visais baldais. Valstybinėje žemėje įsikūrusio viešbučio nuomos sutartis tęsiasi iki 2040 m.

Objektas parduodamas elektroninio aukciono būdu rugsėjo 15 d. 10-15 val. platformoje: https://newsec.lt/nt/lt/aukcionas/887. Registracija į aukcioną tęsis iki 2021 m. rugsėjo 14 d.

Komentarai