Top Baneris

Aukcione parduodama „Snow Arena“

2022 gegužės 10 d.
Snow Arena aukcionas
Snow arena nuotr.

Paskelbtas vieno svarbiausių Druskininkų traukos objektų – uždaros slidinėjimo trasos „Snow Arena“ ir jai priskirto valstybinės žemės sklypo – pardavimo aukcionas. Nepriklausomas turto vertintojas įvertino šį objektą 8 mln. 106 tūkst. Eur (be PVM).

Aukcione parduodama ne tik „Snow Arena“, bet ir 8 ha žemės sklypas, kurio pradinė kaina 221 tūkst. eurų. Aukcionas vyks   birželio 23 – 27 dienomis, registracijos mokestis – 5 000 eurų. Kai 2011 metais duris atvėrė uždara Druskininkų slidinėjimo arena, skelbta, kad jos statyba kainavo apie 30 mln. eurų.

 Pasak Druskininkų mero Ričardo Malinausko, centras AQUA, nuo 2019 m. administruojantis „Snow Areną“, tai daro laikinai – pagal teisės aktus konkurso būdu privaloma parinkti nuolatinį šios arenos operatorių.

„Po konsultacijų su teisininkais ir Konkurencijos taryba, buvo priimtas sprendimas skelbti viešą aukcioną, nustatant aukciono sąlygose būsimam operatoriui griežtus įpareigojimus užtikrinti veiklos tęstinumą – būtent toks operatoriaus parinkimo būdas yra palankiausias investuotojui, veikiant savarankiškai ir vykdant verslo plėtrą. Druskininkų savivaldybė visada teikia pirmenybę projektus vystyti verslui“, –  savo „Facebook“ paskyroje rašo R. Malinauskas

2011 metais pradėjusią veikti „Snow Areną“ pamėgo profesionalūs sportininkai ir mėgėjai: per pirmąjį dešimtmetį komplekse apsilankė daugiau kaip milijonas lankytojų, savo startams rengėsi daugiau kaip 17 000 profesionalių sportininkų. Druskininkų meras tikina, kad šią vasarą savo treniruotėms Druskininkų „Snow Arenoje“ laikus jau rezervavo tiek profesionalių sportininkų iš viso pasaulio, kad yra svarstoma riboti mėgėjų srautus.

Už gautas lėšas, pardavus „Snow Areną“,  Druskininkai planuoja tęsti Kultūros ir kongresų rūmų statybą.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]
Komentarai