Top Baneris

Atsidaro didžiausias Baltijos šalyse „Toyota” naudotų automobilių centras

2022 lapkričio 17 d.
Tokvila centras 2
Pasidalykite straipsniu

UAB  „Merko statyba“  Vilniuje, Savanorių prospekte baigė statyti bendrovei „Tokvila“ priklausantį naują, didžiausią Baltijos šalyse naudotų automobilių prekybos ir kėbulo remonto centrą, rašoma pranešime spaudai.

Naujajame daugiau kaip 11 000 kv. metrų ploto centre uždaroje, šildomoje erdvėje vienu metu bus galima eksponuoti bei saugoti iki 250 naudotų „Toyota” ar kito gamintojo automobilių. Šalia, 2600 kv. m. plote įsikurs modernus kėbulo remonto cechas, kuriame kas mėnesį bus galima suremontuoti ir paruošti iki 350 automobilių.

Pasak „Tokvila“ generalinio direktoriaus Gintauto Ignoto, naudotų automobilių pirkėjams siekiama sukurti tokią pat komfortišką aplinką, kaip ir perkantiems naujus, tad nuspręsta investuoti į visiškai naujos koncepcijos centrą. Investicijos į jį siekia beveik 14 mln. eurų. Modernus ir funkcionalus pastatas atitinka A+ energinio efektyvumo klasę. Jo šildymui ir vėsinimui bus naudojama geoterminė energija, naujos kartos dažymo įrenginiai su šilumos rekuperacija padės gerokai sutaupyti reikalingos energijos kiekį ir leis sumažinti CO2 išmetimą į aplinką. Pastate įrengta 16 elektromobilių įkrovimo stotelių, artimiausiu metu ant stogo ketinama sumontuoti 680 kW galios saulės elektrinę, kuri pagamins iki 80 proc. servise sunaudojamos elektros energijos.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video