Top Baneris

2014 spalio 21 d.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos architektų sąjunga Europos architektūros Mies van de Rohe prizo 2015 konkursui pateikė Lietuvos architektų 2013–2014 metais sukurtus ir realizuotus projektus. Projektus atrinko Lietuvos architektų sąjungos Taryba. Net trys iš penkių atrinktų projektų ką tik pelnė ir parodos-konkurso „Žvilgsnis į save“ apdovanojimus. Ir du iš atrinktųjų – „Ambraso architektų biuro“ darbai.

Lietuvai atstovaus:

Kelininkų veteranų ąžuolų giraitė. „Urban line“. Architektės Aistė Aleksandrovienė, Simona Kazakauskaitė. Projektas apdovanotas parodos „Žvilgsnis į save“ prizu.

Meno ir edukacijos centras „Rupert“ (nuotraukoje). „Ambraso architektų biuras“. Architektai Audrius Ambrasas, Vilma Adomonytė, Mindaugas Reklaitis. Projektas apdovanotas parodos „Žvilgsnis į save“ prizu.

Vila G„Ambraso architektų biuras“. Audrius Ambrasas, Vilma Adomonytė. Projektas apdovanotas parodos „Žvilgsnis į save“ prizu.

KTU mokslo, studijų ir verslo centras. „G. Janulytės-Bernotienės studija“. Architektai Gražina Janulytė-Bernotienė, Rimantė Lydytė, Erikas Klinavičius. Komanda: Agnė Andriukaitienė, Agnė Mikėnaitė.

Rietavo dvaro karietinės rekonstrukcija. „Aketuri architektai“. Architektai Milda Rekevičienė, Alda Tilvikaitė, Lukas Rekevičius.

Lietuvos architektų sąjungos inf.

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video