Top Baneris

Atnaujintas PAROC katalogas „Statau šiltą namą 2023“ ir CAD brėžiniai

2023 vasario 13 d.
building 2762237 1280
Pixabay nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Įvertinę LR pastatų energinio naudingumo ir atitvarų projektavimo reglamentų reikalavimus, PAROC gaminių pasiūlą ir jų savybes „Paroc“ specialistai atnaujino CAD brėžinius ir katalogą „Statau šiltą namą 2023“.

Konstrukcinių mazgų kataloge ir brėžiniuose pateikiami pagrindiniai sienų, stogų, palėpių ir pirčių atitvarų šiltinimo sprendimai. Jie apima ne tik pagrindinį konstrukcinį sprendinį, bet ir plačiausiai paplitusius cokolio, karnizo, parapeto bei langų įrengimo mazgus.

Kataloge pateikiami garsą ir ugnį izoliuojančių pertvarų bei smūgio garsą izoliuojančių perdangų sprendimai ir garso izoliavimo vertės. Smūgio garsą izoliuojančių perdangų rodikliai yra nustatyti SPSC išduotame Nacionaliniame Techniniame Įvertinime NTĮ-01-021:2018, o oru sklindančio garso izoliavimo vertės ir atsparumas ugniai nustatyti europiniame techniniame įvertinime ETA 07/007, išduotame „Eurofins Expert Services Oy“.

Kataloge „Statau šiltą namą 2023“ ir CAD brėžiniuose pateikiamos atitvaroms apskaičiuotos šilumos perdavimo koeficiento vertės įvairiems PAROC izoliacijos plokščių storiams ir konstrukcinių mazgų šiluminių tiltelių vertės.

Taip pat atnaujintame kataloge yra pateiktos PAROC izoliacinių plokščių montavimo rekomendacijos vėdinamoms ir tinkuojamoms sienoms.

Aiškiai ir patogiai struktūrizuotas katalogas „Statau šiltą namą 2023“ ir CAD brėžiniai yra skirti projektuotojams, statybininkams bei kitiems statybos verslo atstovams.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video