Top Baneris

Atidaromas naujasis Jonavos baseinas

2022 gruodžio 15 d.
DJI 0987 1 scaled
Pasidalykite straipsniu

  • Rengtas pagrindinis keturių takelių, 25 metrų ilgio plaukimo baseinas;
  • Bendras plotas 4420 kv. m. 
  • Jonavos gyventojams apsilankymas kainuos pigiau, nei miesto svečiams.

Gruodžio 15 dieną Jonavoje oficialiai atidaromas naujasis baseinas.

Moderniame vandens pramogų ir pirčių komplekse įrengtas pagrindinis keturių takelių, 25 metrų ilgio plaukimo baseinas, atskiras baseinas kūdikiams, vandens pramogų ir pirčių zona, sūkurinės vonios.

DSC 8235

Jonavos baseine vienu metu galės lankytis iki šimto žmonių. Baseinas atvers duris lankytojams pirmadienį, gruodžio 19 d.

4420 kv. m. kompleksą per dvejus metus pastatė įmonių grupė „Statybos ritmas“. Projekto autoriai – UAB „Simper“.

Baseino statybų sutarties vertė darbų pradžioje siekė beveik 8,5 mln. eurų, tačiau vėliau dėl kainų pokyčių rinkoje šiek tiek padidėjo. Baseino statybas finansavo Jonavos rajono savivaldybė, administruos – savivaldybės įmonė „Jonavos baseinas“.

Naujasis jonaviečių traukos objektas iškilo miesto centre, šalia atnaujinto centrinio stadiono ir Jonavos sporto arenos, o pro vitrininius baseino langus atsiveria Joninių slėnio ir Jonavos slidinėjimo centro panorama.

Šią vietą pasirinko patys rajono gyventojai, dalyvavę savivaldybės apklausoje.

Jonavos baseinas, kaip ir kiti nauji bei rekonstruoti sporto objektai Jonavoje, yra draugiškas žmonėms su negalia – tai liudija objektui suteiktas specialus lipdukas su paralimpinės ekipos „Parateam Lietuva“ simboliu gile.

Pasak Jonavos rajono mero Mindaugo Sinkevičiaus, nepaisant sudėtingo bendradarbiavimo su projektuotojais, patikimo rangovo ir didelių rajono administracijos pastangų dėka baseinas pastatytas per rekordiškai trumpą laiką ir yra labai jaukus bei šiuolaikiškas.  

Jonavos gyventojams apsilankymas plaukimo baseine ir SPA erdvėse kainuos pigiau, nei miesto svečiams.

0O0A9351

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video