Top Baneris

Atidariusi orlaivių interjero centrą lietuvių bendrovė plėsis į kitas rinkas

2024 vasario 19 d.
JCAerobstin scaled
„J&C Aero“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Daugiau nei dešimtmetį veikianti Lietuvos orlaivių interjero projektavimo ir gamybos bendrovė „J&C Aero“ Vilniuje atidarė orlaivių interjero centrą. Greta tarptautinio Vilniaus oro uosto įsikūrusiame centre nuo šiol bus galima atlikti visapusišką lėktuvų interjero atnaujinimą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pasak vieno iš „J&C Aero“ įkūrėjų ir įmonės vadovo Lauryno Skukausko, bendrovę galima laikyti aviacijos technologijų startuoliu – per pastaruosius penkerius metus metinės pajamos išaugo daugiau nei tris kartus ir pernai viršijo 17,5 mln. eurų. Naujasis gamybos ir administracinis pastatas paskatins tolesnę plėtrą Vakarų Europoje, pirmiausia Airijoje, kur „J&C Aero“ turi antrinę įmonę Šanono oro uoste, ir kartu bus orientuota į pasaulinę plėtrą.

Naujajame moderniame orlaivių interjero centre lietuvių aviacijos bendrovė teikia visas inovatyvias orlaivių interjero paslaugas: projektavimą, gamybą, interjero detalių, priedų ir kitos įrangos gamybą, CAMO, DOA, sertifikavimą. Daug dėmesio skiriama ir lėktuvų išorės bei vidaus apipavidalinimui, pilotų kabinos ir krovinių skyriaus pertvarkymui, salono apšvietimo ir keleivių maitinimo įrangos montavimui, VIP orlaivių interjero užbaigimui ir kt.

Vienas pagrindinių „J&C Aero“ padalinių – Mokslinių tyrimų ir plėtros (R&D) – kuria sprendimus, kurie palengvina keliones lėktuvais judėjimo negalią turintiems žmonėms, taip pat ieško būdų, kaip pagerinti skrydžių patirtį visiems keleiviams.

JCAerobstinserdvs
„J&C Aero“ nuotr.

Dėmesys – patogumui ir efektyvumui

Šalia Vilniaus oro uosto įsikūrusioje įmonėje dirba beveik 150 darbuotojų. Naujasis orlaivių interjero centras buvo sukurtas taip, kad atitiktų kiekvieno iš jų poreikius, kartu išlaikant aukštą veiklos efektyvumą. Dirbtuvės ir gamybinės patalpos yra erdvios ir patogios dirbti, taip pat įrengti poilsio kambariai, valgyklos ir kitos vietos, kur darbuotojai gali pailsėti. Bendras objekto plotas siekia 3600 kv. m.

Pirmajame aukšte – didžiulės dirbtuvės, kuriose išrenkamos, surenkamos ir remontuojamos orlaivių sėdynės. Kitose patalpose orlaivių kabinos yra išardomos ir vėliau atnaujinamos pasitelkus įvairias medžiagas: metalus, plastiką ir kt. Dažymo ceche ruošiamos ir dažomos interjero bei eksterjero dalys.

Kadangi bendrovė daug investavo į savo įrangos modernizavimą, naujajame orlaivių interjero centre įrengtos įvairių tipų dirbtuvės, kuriose kasdien atliekamos sudėtingos operacijos, pavyzdžiui, trimačiais spausdintuvais spausdinami prototipai ir originalios orlaivių dalys, kurios vėliau sertifikuojamos. Kompiuterizuotos mašinos naudojamos metalo apdirbimui, plastiko pjaustymui ir kt.

Antrasis aukštas – tarsi natūrali pirmojo plėtra, kur įrengtas atskiras modernus siuvimo cechas. Įvairių interjero audinių paklausa – didžiulė, todėl „J&C Aero“ gali pasiūti nuo standartinių užuolaidų iki dėvėjimuisi atsparių kilimų ir prabangių sėdynių užvalkalų – ko tik paprašo konkretus klientas. Tame pačiame aukšte galima rasti erdvią virtuvę ir poilsio kambarius, kuriuose darbuotojai gali atsipalaiduoti.

Viršutinis naujojo pastato aukštas skirtas įmonės administracijos padaliniams: Operacijų, Pardavimų ir rinkodaros, Žmogiškųjų išteklių, Aprūpinimo ir logistikos, CAMO, DOA, R&D, Dizaino, aviacijos inžinierių ir kt. Be to, lauke įrengta erdvi terasa, skirta bendroms veiklos šiltuoju metų laiku.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video