Top Baneris

Atgaivintas NT projektas Vilniaus centre masina verslininkus

2017 spalio 10 d.
„#Tower“
Projekto „#Tower“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus širdyje, apleisto daugiabučio „Arfa“ vietoje, įgyvendinamas projektas naujuoju vardu „#Tower“ metų pabaigoje pasieks finišą. Dešimtmetį miesto centre stovėjęs apleistas, nebaigtas statyti pastatas-vaiduoklis simbolizavo netvarką ir apsileidimą. Dabar šis neeilinis projektas atgimė ir iš naujo apibrėžė tai, kas yra šiuolaikiška ir inovatyvu. „#Tower“ užsibrėžė tapti naujuoju didmiesčio simboliu, sujungdamas patogius gyvenamuosius apartamentus ir išskirtines zonas verslui.

Komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatas moderniais ir unikaliais sprendimais, neįprastomis funkcijomis ir estetiniais akcentais neabejotinai pritrauks tiek vietos gyventojų, tiek užsieniečių. Statytojai imdamiesi šio ambicingo projekto siekė ne tik prisidėti prie miesto įvaizdžio gerinimo, bet ir sukurti patrauklią vietą, kurioje būtų sudarytos pačios geriausios sąlygos gyvenimui, verslui ir komunikacijai su kitomis šalimis.

Iššūkis – sena derinti su nauja

„Daug paprasčiau būtų buvę įsigyti tuščią sklypą ir iškelti naują pastatą, bet lengvas kelias ne visada įdomus ir teisingas. Nupirkti „Arfą“, buvo didelis iššūkis, tačiau į pabaigą einančios statybos įrodo ne tik mūsų žinias, ryžtingumą ir tikėjimą, bet ir pažymi naują etapą visam naujajam Vilniaus centrui. Jau dabar ši, centrinė, Vilniaus dalis keičiasi neatpažįstamai – sena, apleista ir užmiršta vieta virsta nauja ir patrauklia, su geriausiai išvystyta miesto infrastruktūra, iš visų pusių apraizgyta verslo, politikos, kultūros, transporto, visuomeninio gyvenimo ir laisvalaikio arterijomis. Baigus „Tower“ statybas centrinė Vilniaus dalis pasikeis neatpažįstamai“, – sako Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovės „Irec Baltic“ vadovas Saulius Kulvietis.

Iš modernaus, palaipsniui didėjančio ir daugiau nei šimto metrų aukštį pasiekiančio „#Tower“, kurio naudingasis plotas siekia daugiau nei 32 tūkst. kvadratinių metrų, bus galima grožėtis kvapą gniaužiančia miesto panorama. Naujame dangoraižyje suprojektuoti nuo 37 iki 300 kv. m ploto įvairių dydžių komfortiški A klasės butai, dviaukščiai apartamentai, apartamentai su terasomis.

Projekto „#Tower“ vizual.

Saugumas, patikimumas ir nepriekaištingas estetinis vaizdas – šiomis savybėmis vadovaudamiesi, projekto įgyvendintojai ieškojo medžiagų fasadui. Be stiklo ir aliuminio sistemų, fasadams panaudotos ir vokiečių gamintojo „Alucobond“ kompozitinės plokštės. Pagamintos iš 5 kategorijos aliuminio lydinio (EN AW 5005A (AIMg1), šios kompozitinės plokštės yra visiškai nedegios (atitinka A2 s1 d0 degumo klasę), atsparios atmosferos poveikiui ir korozijai. Todėl plokštės pasižymi ilgaamžiškumu, ekologiškumu, saugumu.

Daug paslaugų nuomininkams

Pastato žemutinėje dalyje įsikurs atskiras 5000 kv. m ploto A energinės klasės verslo centras su daugybe techninių inovacijų. Išmanųjį verslo centrą valdys automatinė monitoringo sistema.

Jau įrengta 220 vietų automobilių saugojimo ir laikymo aikštelė su elektromobilių įkrovimo stotelėmis, alternatyviais būdais į darbą skubantiems verslo centro klientams – 70 vietų dviračių saugykla su dušais bei persirengimo kambariais.

„Restoranas, sveiko maisto ir pusryčių kavinė, sporto studija, trumpalaikei nuomai skirtos įvairaus dydžio konferencijų salės, cigarų kambarys, poilsio erdvės – tai tik maža dalis to, ką įrengiame nuomininkų patogumui. Kai kurių savo planų dar negalime atskleisti“, – intriguoja projekto vystytojas.

„#Tower“ įgyvendins drąsias, futuristines idėjas. Tai bus gyvas įrodymas, kad į įprastą komercinės paskirties objekto sampratą galima įtraukti ir gamtos teikiamus malonumus, poilsį, kultūrą, švietimą. Jis taps milžinišku daugybės viešųjų erdvių verslo sodu, su prekybos ir paslaugų vietomis, viešbučiu verslui, restoranais ir kitais objektais, kurie patenkins visus gyventojų ir verslo poreikius.

Projekto „#Tower“ vizual.

Verslininkai tampa partneriais

Nors šiuo metu Vilniuje ir miesto apylinkėse kyla nemažai naujų biurų pastatų, patraukli kainodara, išspręsta automobilių statymo problema ir kiti anksčiau išvardyti verslo aplinkos privalumai traukia patogios vietos ir kokybiško aptarnavimo ieškančius verslo atstovus. Dalis nuomininkų jau spėjo įsikurti „#Tower“ verslo centre, su kitais vyksta derybos dėl patalpų nuomos. Susidomėjimą čia įsikurti rodo ne vienas estetikos ir chirurgijos centras, personalo valdymo įmonės, grožio industrijos ir interjero bei informacinių technologijų verslų atstovai.

„Esame patyrusi augimo strategų komanda, verslo kūrėjai ir ryšių valdytojai, kurie teikia novatoriškas, daugiakanales verslo kampanijas. Su klientais dirbame kaip su partneriais, pateikdami aiškiai apibrėžtus pasiūlymus ir sukurdami augimo planą, kuris užtikrina ne tik mūsų, kaip vystytojo, stabilumą, bet ir naujus klientus nuomininkams. Ir toliau, kaip partneriai, stipriname tokį verslo profilį ir patikimumą tikslinėse rinkose. Jeigu matome, kad potencialus nuomininkas neras ar neužtvirtins verslo nišos mūsų siūlomoje vietoje, vien tam, kad užpildytume plotą, jo nekviesime. O jei žinome, kad tai jo vieta ir reikės tik mūsų pagalbos įsitvirtinti, esame pasiruošę konsultacijoms. Mes siekiame sukurti pasaulinio lygio klientų aptarnavimą, esame atvira ir patikima kompanija. Todėl ir imamės šių veiksmų“, – sako S.Kulvietis.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video