Top Baneris

„Artery“ kyla virš žemės paviršiaus, trečdalis patalpų jau išnuomota (1)

2021 gruodžio 20 d.
artery vilnius
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Šių metų balandžio mėnesį rinkai oficialiai pristatytas ir nuomininkų paiešką pradėjęs sostinės Konstitucijos pr. „Lords LB Asset Management“ valdomo fondo statomas verslo centras „Artery“ skelbia išnuomojęs jau trečdalį patalpų. Pasaulinio garso architekto Danielio Libeskindo suprojektuotame pastate statybos vyksta pilnu intensyvumu – baigta požeminė dalis ir trys antžeminiai aukštai iš dvidešimties.

Iš viso į projektą Konstitucijos pr. jau investuota 40 proc. bendro biudžeto, kuris sudaro per 70 mln. eurų. Rudens pabaigoje užbaigti 3 požeminiai pastato aukštai ir išbetonuoti trys aukštai virš žemės. „Artery“ atstovų teigimu, požeminės komplekso dalies užbaigimas žymi ir vieno sudėtingiausių projekto etapų pabaigą, o patys statybų darbai vyksta sklandžiai ir laikantis numatyto grafiko.

„Dar šiemet baigėme svarbų statybų etapą, po kurio verslo centras sparčiai kyla į viršų. Visas pastato monolitinio gelžbetonio karkasas turėtų būti baigtas ateinančių 2022 m. pabaigoje. Kitaip tariant, iki „Artery“ viršūnės liko vos metai“, – kalba Marius Žemaitis, „Lords LB Asset Management“ fondų valdytojas.

Projekto nuomos partnerių „Colliers“ tarpininkavimo departamento vadovės Sandros Jovaišaitės teigimu,  išskirtinis nuomininkų susidomėjimas „Artery“ verslo centru jaučiamas nuo pat nuomos proceso pradžios.

artery vilnius

„Ypatingą susidomėjimą rodo ir neįprastai aukštas pasirašytų nuomos sutarčių rodiklis tokiame ankstyvame etape. Šiai dienai jau turime septynias pasirašytas nuomos sutartis, o didžiausias iš nuomininkų – mokėjimų sprendimus verslui siūlanti tarptautinė lietuvių įkurta bendrovė „kevin.“, kurios biuras įsikurs viršutiniuose komplekso aukštuose ir užims virš 4000 kv. m ploto“, – teigia S. Jovaišaitė.

„Džiaugiamės, kad jau visai netrukus net 300 mūsų darbuotojų įsikurs pačiame moderniausiame verslo centre Vilniuje. Esame technologines inovacijas kurianti įmonė, todėl mums yra ypatingai svarbu, kad ir mus supanti aplinka tai atspindėtų, o darbuotojams būtų suteiktos pačios geriausios sąlygos jų potencialui skleistis,” – teigia Tadas Tamošiūnas, „kevin.“ vadovas ir vienas įkūrėjų.

artery vilnius

„Artery“ atstovų teigimu, verslo centrą renkasi drąsūs ir inovatyvūs verslai, kuriuos vienija noras tapti modernaus Vilniaus simbolio dalimi, suteikti savo darbuotojams įkvepiančias darbo erdves ir patogiai išvystytą infrastruktūrą. S. Jovaišaitė taip pat pabrėžia, kad pasirašius sutartis su pirmaisiais nuomininkais, nuomos procesų tempai nemažėja – šiuo metu derinamos dar keturios sutartys, vedamos derybos su kitais nuomininkais.

Kaip skelbta anksčiau, projektas atitinka tarptautinių institucinių investuotojų kriterijus kaip išskirtinis, aukščiausių tvarumo standartų kompleksas.

„2021 m. vykęs trijų etapų obligacijų platinimas, kurio metu ne viešo platinimo (private placement – angl.) būdu išplatinta projektą vystančios bendrovės obligacijų už 11,3 mln., visiškai tenkino mūsų lūkesčius“, – sako M. Žemaitis.

Pasak jo, 2022 m. balandžio mėnesį planuojama pradėti montuoti aliuminio–stiklo fasado konstrukcijas ir jas pabaigti 2023 m. pirmąjį ketvirtį. 2022 m. pradžioje taip pat bus pradėti požeminės automobilių stovėjimo aikštelės inžinerinių sistemų montavimo darbai.

 

Spaudos pranešimas – tai neatlygintinai platinamos publikacijos žiniasklaidai. Dėl jų viešinimo portalo SA.lt redakcija sprendžia savarankiškai, atsižvelgiant į pranešimo aktualumą visuomenei. Pranešimų tekstas gali būti redaguojamas, siekiant turinį konkretizuoti. Už teksto turinį redakcija neatsako. Apie reklamos galimybes mūsų kanalais galite sužinoti čia.

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Tinka

    2021-12-20, 23:12  

    Gerai, kad pagaliau matosi šviesa tunelio gale šiam įspūdingam projektui. Tikrai geras priedas prie modernaus Vilniaus.

Rekomenduojami video