Top Baneris

„Arginta Engineering“ įsigijo gamyklą Suomijoje

2021 rugsėjo 7 d.
Outotec Turula Oy
„Outotec Turula Oy“ gamykla.
Pasidalykite straipsniu

Vilniuje ir Panevėžyje veikianti inžinerinės pramonės bei metalo apdirbimo gamykla „Arginta Engineering“ plečiasi ir įsigijo Suomijoje, Outokumpu mieste veikiančią beveik 20 000 kv. metrų „Outotec Turula Oy“ gamyklą. Anksčiau priklausiusios Suomijos koncernui „Metso Outotec Group“ gamyklos metinė apyvarta 2020 m. viršijo 30 mln. EUR.

Anot „Arginta Engineering“ vadovo Tomo Jaskelevičiaus, šis sandoris turės didelį poveikį įmonės plėtrai. „Investavome ir įsigijome Suomijoje veikiančią gamyklą, turinčią virš 40 metų patirtį metalo įrengimų gamybos ir inžinerinės pramonės srityje. Ši investicija leis reikšmingai pakelti „Arginta Engineering“ gamybos pajėgumus ir apyvartą, pasiūlyti mūsų klientams platesnio spektro gamybos paslaugas. Taip pat planuojame vykdyti kompetencijų mainus tarp „Outotec Turula Oy“ ir „Arginta Engineering“. Šie mainai leis mūsų darbuotojams Lietuvoje semtis naujų įgūdžių ir patirties iš suomiškos įmonės”, – teigia T. Jaskelevičius.

Sandoris dėl suomiškos gamyklos įsigijimo bus galutinai užbaigtas 2021 m. spalio 1 d. Po sandorio užbaigimo, „Arginta Engineering“ ketina toliau bendradarbiauti su „Metso Outotec Group“, su kuria dirba nuo pat 2003 m.

„Metso Outotec“ yra tvarių technologijų, visapusiškų sprendimų ir paslaugų, skirtų įrengimų gamybos, mineralų perdirbimo ir metalo perdirbimo pramonei, lyderė visame pasaulyje. Koncerne, kurio būstinė yra Helsinkyje, Suomijoje, dirba daugiau nei 15 000 žmonių, o koncerno pardavimai 2020 m. sudarė apie 3,9 mlrd. eurų. Įmonė yra listinguojama Helsinkio „Nasdaq“ biržoje.

„Arginta Engineering“ yra viena iš Lietuvos inžinerinės pramonės lyderių, teikia įrenginių ir mašinų gamybos paslaugas pasaulinio žinomumo klientams. Šiuo metu įmonėje dirba virš 200 darbuotojų, 2020 m. įmonės apyvarta siekė beveik 15 mln. EUR pardavimus.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video