Top Baneris

Architektūros apdovanojimai: laikas peržiūrėti darbų lentyną

2014 liepos 16 d.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos architektų sąjunga kviečia dalyvauti tradicinėje šiuolaikinės Lietuvos architektūros parodoje-konkurse „Žvilgsnis į save 2013–2014“. LAS organizuojama šeštoji paroda „Žvilgsnis į save“ skirta apžvelgti ir įvertinti per pastaruosius dvejus metus šalies architektų sukurtus projektus. Jų medžiagą parodai pateikia patys autoriai.

Šiandieninės Lietuvos architektų kūrybos derlių ir poslinkius 2013–2014 metais atskleisianti paroda bus bandymas  apžvelgti bendrą kontekstą, įvertinti tendencijas, ieškoti besiformuojančių lietuviškos šiuolaikinės architektūros bruožų, o taip pat  – atsakymų į klausimus: kaip per pastaruosius metus pakito Lietuvos architektūros kūrybinis laukas ir kaip jį veikė gerėjanti (?) šalies ekonominė situacija, nauji statinių finansavimo šaltiniai?  Kokios yra naujos Lietuvos architektų dėmesio sulaukiančios temos ir teritorijos? Kokie nauji vardai?

Paroda skirta:
• Lietuvos architektams – savistabai, konstruktyviai savikritikai, įkvepiančiai savigyrai;
• Lietuvos plačiajai visuomenei – supažindinti, mokyti pastebėti ir įvertinti;
• Užsienio auditorijai – pristatyti Lietuvos architektus ir jų kūrybą.

Turinys: realizuoti projektai + neįgyvendinti projektai + konkursuose apdovanoti projektai

Formatas: virtuali paroda tinklapyje www.lietuvosarchitektura.lt + leidinys + mobili ekspozicija

Registracija ir darbų pateikimas: LAS tarybos sprendimu, šiemet kiekvienas parodos dalyvis galės patalpinti iki 5 darbų. LAS nariams dalyvavimas nemokamas, ne LAS nariams taikomas simbolinis dalyvio mokestis – 50 Lt (jį susimokėti bus galima parodos tinklapyje www.lietuvosarchitektura.lt). Registracija jau vyksta!

Registracija vyksta internetu (www.lietuvosarchitektura.lt/dalyviams), darbus virtualiai parodai-konkursui reikia pateikti internetu iki 2014 m. rugpjūčio 1 dienos.

Rudenį penkių geriausių projektų autorių laukia garbė ir tradicinis materialus prizas – skulptūra „Metras“. Geriausiuosius išrinks nepriklausoma profesionali tarptautinė žiuri.

Visa informacija: www.lietuvosarchitektura.lt


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video