Top Baneris

Architektūra tarp politikos ir profesijos

2016 birželio 20 d.
Pasidalykite straipsniu

„Architecture is politics and politics is architecture“ – garsus šūkis, kuris, priklausomai nuo konteksto, gali arba turėti didelį krūvį ir svarbą, arba šis krūvis gali būti ignoruojamas. Ir tai didžiąja dalimi priklauso ne nuo architektų profesinės veiklos apskritai, bet nuo miesto politikoje veikiančių asmenų, turinčių administracinius svertus.

Klaipėdos ateitis politiniuose siekiuose – regioninis metropolis ar besitraukiantis miestas? Šiuolaikinės urbanistikos ir architektūros išraiškos formos vs. procedūrinis teritorijų planavimas ir direktyvinis projektavimas; architektūra, kaip pridėtinė vertė, – šios ir kitos diskusijos temos suformuos platų aptariamų miesto architektūros aspektų spektrą, ir kiekvienas galės kelti jam svarbius klausimus bei išgirsti jį dominančius atsakymus. Diskusijoje dalyvaus Klaipėdos miesto tarybos narys Simonas Gentvilas.

Vieta ir laikas: 06 21 (antradienis), 17 val.

Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5A.

Diskusija yra Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos rengiamo teminio renginių ciklo „Klaipėdos architektūra“ dalis.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video