Top Baneris

Architektui Gintarui Balčyčiui – dar viena reikšminga premija

2018 vasario 20 d.
Gintaras Balčytis
Gintaras Balčytis. SA archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Už nuopelnus kultūrai ir menui Vyriausybės kultūros ir meno premija skirta Lietuvos architektų sąjungos nariui Gintarui Balčyčiui.

Gintaras Balčytis – Lietuvos architektų sąjungos narys nuo 1989 metų. Be profesinės veiklos architektų biure „Dviejų grupė“, jis yra aktyvus visuomenininkas ir pedagogas – Kauno architektų ir urbanistų tarybos, Lietuvos architektų rūmų, Lietuvos mokslo tarybos, Lietuvos Respublikos valstybinės paveldo komisijos narys, Kauno architektūros festivalio „KAFe2016“ organizatorius, parodos „Kauno tarpukario architektūra ir interjerai“ sudarytojas ir kuratorius. Savo patirtį architektas perduoda jaunajai kartai – G. Balčytis yra Kauno technologijos universiteto Architektūros ir kraštotvarkos katedros docentas.

Iki šiol Gintaro Balčyčio kūrybinė veikla įvertinta Lietuvos architektų sąjungos Garbės ženklu, Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos apdovanojimu už laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse, Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premija ir kitais apdovanojimais.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video