Top Baneris

Tradicija tapęs architektų renginys ARCHFEST skaičiuoja antrą dešimtį

2023 birželio 12 d.
image007
Pasidalykite straipsniu

Per pastarąjį dešimtmetį Vilniuje vykstantis ARCHFEST tapo tikru fenomenu, pritraukiančiu architektus ir dizaino bendruomenę iš visos Lietuvos. Šiemet ARCHFEST žada nepamirštamus įspūdžius, atskleisdamas naujus požiūrio į architektūrą kampus ir skatindamas prasmingus kūrybinės bendruomenės ryšius.

ARCHFEST įsitvirtino kaip renginys architektams, ieškantiems įkvėpimo, naujovių ir galimybių užmegzti ryšius. Į renginį kviečiama burtis, švęsti bendrą aistrą kūrybai, atsisakyti konkurencijos. Užburianti atmosfera skatina gyvas diskusijas, įvairių požiūrių tyrinėjimą ir naujų ryšių užmezgimą – visa tai vyksta kaskart kitoje užburiančioje aplinkoje.

ARCHFEST’23 laukia įdomi diskusija su garbingais svečiais, kurioje daugiausia dėmesio bus skiriama architektūros ateičiai ir besikeičiančiam architektų vaidmeniui. Renginyje dalyvausiantys architektai turės unikalią galimybę įsitraukti į mąstyti verčiančius pokalbius, kuriuose bus nagrinėjami architektūros pasaulio laukiantys pokyčiai ir novatoriški projektai.

„ARCHFEST tapo neprilygstama platforma, kurioje architektai gali susiburti ir kartu pasidžiaugti savo pasiekimais, pasidalyti įžvalgomis ir formuoti mūsų profesijos ateitį“, – sakė renginio sumanytojas ir šeimininkas Romualdas Bėkšta. – Įžengdamas į antrąjį dešimtmetį ARCHFEST ir toliau siekia suteikti architektams įkvepiančią ir įtraukiančią patirtį, kuri sužadina jų kūrybiškumą ir skatina prasmingus ryšius.“

Akimirkos iš ankstesnių ARCHFEST švenčių. Organizatorių nuotr.

ARCHFEST’23 žada dinamišką patirtį, neapsiribojančią tradiciniais užkandžiais ar gyva muzika. Visų dalyvių lauks rėmėjų siurprizai, užtikrinantys šventinę atmosferą. Dalyvius stebins ne tik įtraukiančios diskusijos, bet ir leidinio „Statyba ir architektūra“ architektūrinių darbų konkurso „ArchBook Lyderis 2023“ apdovanojimai. Rinkimuose dalyvauja visi į „Statyba ir architektūra“ „Archbook“ platformą užsiregistravę darbai. Tačiau projektas privalo būti ne senesnis nei 2022 m., t. y. „SA ArchBook Lyderis 2023“ dalyvauja visi 2022 ir 2023 m. kurti projektai. Juos vertina tarptautinė komisija. Šventės dalyviai turės galimybę pirmieji sužinoti, kas tapo laureatais.

Akimirkos iš ankstesnių ARCHFEST švenčių. Organizatorių nuotr.

Renginys vyks birželio 29 d. Dalyvavimas renginyje – su kvietimais.

Renginio partneriai: „ERGOLAIN“, Lietuvos architektų sąjunga, „Statyba ir architektūra“.

sa skydeliai virs rubriku 1

Apie „ERGOLAIN“:

„ERGOLAIN“ yra vieni iš yra baldų sprendimų lyderių, kuriančių naujoviškus ir ergonomiškus baldų, akustikos bei interjero sprendimus šiuolaikinei architektūrai. Įsipareigojusi siekti tobulumo „ERGOLAIN“ savo apgalvotais ir tvariais baldų sprendimais siekia pagerinti žmonių darbo ir gyvenimo aplinką.

Akimirkos iš ankstesnių ARCHFEST švenčių. Organizatorių nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video