Top Baneris

ARCHFEST’21 – jau liepos 1! Minėkime Architektų dieną keliaujant po neįgyvendintų projektų lobynus

2021 birželio 18 d.
archfest
Pasidalykite straipsniu

Aštuntąjį kartą vykstantis ARCHFEST kviečia paminėti Architektų dieną keliaujant po neįgyvendintų projektų lobynus. Kodėl šių projektai liko nuošalyje? Ar verta juos prikelti naujam gyvenimui? Kaip šie projektai keistų Vilniaus nuotaiką?

ARCHFEST’21 – tai architektūra, muzika, pokalbiai ir gera nuotaika! Diskutuosime, dalinsimės idėjomis, mintimis ir intelektualiais bei šiltais pokalbiais. Taip pat dalyvių laukia konkursai, prizai, loterijos, vaišės, pramogos, gyva muzika bei, žinoma, gerų emocijų banga.

Liepos 1-ąją laukiame tavęs Vilniuje, Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus terasoje.

  • Pasirūpinkite galimybių pasu (informacija dėl registracijos bei dalyvių skaičiaus iki renginio gali kisti).

Renginio puslapis FB.


Iki greito susitikimo!

Informuojame, kad reginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Šio renginio nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti viešinami, įskaitant, bet neapsiribojant, renginio organizatorių, rėmėjų bei partnerių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos, reklamos priemonėse, taip pat gali būti perduoti tretiesiems asmenims, kurie padeda organizuoti renginį ir vykdyti renginio komunikaciją.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video