Top Baneris

Apšvietimo technologijų modernizacija – ne tik šviesa

2023 liepos 4 d.
wiz apsvietimas
„WiZ“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Išmaniųjų technologijų integravimas interjero sprendimuose tapo sparčia tendencija. Vis daugiau užsakovų renkasi progresyvius sprendimus, kurie atliktų daugiau funkcijų ir būtų paprastesni naudoti, tarp jų – ir apšvietimo naujovės. Tarptautinėje rinkoje įsitvirtinusi olandų bendrovė „Signify“ (anksčiau žinoma kaip „Philips Lighting“, įkurta 2016 m. atsiskyrus „Philips“ apšvietimo padaliniui) pristato išmaniojo apšvietimo technologijas. 

„Šviesa atlieka ypatingą vaidmenį, leidžiantį mums jaustis saugiai savo namuose. Mūsų patirtis leido sukurti pirmąjį visiškai integruotą išmaniųjų namų stebėjimo sprendimą, kuris sklandžiai ir paprastai sujungia išmaniųjų šviestuvų, aptinkančių buvimą „SpaceSense“ jutikliais ir kameromis, funkcijas“, – sako programinės įrangos produktų valdymo „WiZ“ vadovas Danny Lousbergas.

apsvietimas ismaniai
„WiZ“ nuotr.

Visišką ramybę užtikrinanti nauja namų stebėjimo technologija

Apšvietimas – neatsiejama namų dalis, dažnai atbaidanti įsilaužėlius. Tai paskatino „Signify“ sukurti išmaniojo apšvietimo sistemos papildymą. Naujoji „WiZ“ patalpų stebėjimo kamera sujungiama kartu su programinės įrangos programėlės atnaujinimais, „WiZ“ lemputėmis ir „SpaceSense“ judesio aptikimo technologija. Saugi, moderni ir paprasta naudoti technologija suteikia ramybės vartotojui, esant toli nuo namų. 

Ne mažiau svarbi ir naujoji „WiZ“ vidaus patalpų kamera, kuri leidžia vartotojams akimirksniu pamatyti savo namus naudojant programėlę išmaniajame telefone. Ši kamera turi įdiegtą naktinį režimą, kuris automatiškai įsijungia, esant mažam apšvietimo lygiui. Vaizdu pagrįstas judesio aptikimas taip pat atpažįsta bet kokius staigius triukšmingus garsus. Kiekvienoje kameroje įdiegtas platus 120 laipsnių stebėjimo kampas, galimi įvairūs aktyvumo ir zonų nustatymai.

„WiZ“ programėlėje įdiegtos intuityvios funkcijos, stebėjimo rutinos nustatymai, kurie leidžia valdyti apšvietimą ir stebėti patalpas vienu programėlės bakstelėjimu. Išsirinkus norimus nustatymus, sistemai pranešama, kad savininkai išvyksta, ir tai suaktyvina ją namų apsaugai, sistema taip pat praneša apie netikėtą veiklą namuose. 

wiz sprendimai
„WiZ“ nuotr.

Novatoriškas judesio aptikimas

Naudojant „SpaceSense“ judesio aptikimo technologiją, kiekviena „WiZ“ lemputė tampa judesio jutikliu. „WiZ“ sukurta „SpaceSense“ technologija, kad aptiktų judesį, naudoja belaidį signalą – nereikia specialių jutiklių. Šis signalas sureaguoja esant judėjimui patalpoje, tai užfiksavusi programėlė įjungia apšvietimą patalpoje ir atsiunčia pranešimą apie aptiktą judesį tiesiai į išmanųjį telefoną. Taip pat galima reguliuoti sistemos jautrumą, tam, kad ji nereaguotų į po patalpas lakstančius augintinius.

ismanusis apsvietimas
„WiZ“ nuotr.

PARTNERIO TURINYS

wiz logo 1

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video