Top Baneris

Aplinkos ministras: šiferio stogų keitimui bus skirta daugiau dėmesio (3)

2021 sausio 15 d.
SA archyvo nuotr.
SA archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas žada ieškoti galimybių spartinti šiferio (asbesto) stogų keitimą, prezidentui Gitanui Nausėdai pasiūlius atkreipti didesnį dėmesį į problemą. 

Prezidento vyriausiasis patarėjas aplinkai ir infrastruktūrai Jaroslavas Neverovičius sakė, kad tai aktualu ir saugomose teritorijose. 

„Prezidentas pasiūlė aplinkos ministrui skirti dėmesio stogų rekonstrukcijai provincijoje ir keisti šiferio stogus kaimuose, ypač taip pat atkreipti dėmesį, kad ta problema aktuali ir mūsų svarbiose saugomose teritorijose ir tokiose vietose, kaip Trakai, pavyzdžiui“, – žurnalistams po ministro susitikimu su prezidentu sakė J. Neverovičius. 

S. Gentvilas sutiko, jog klausimui turėtų būti skiriamas didesnis dėmesys. 

„Prezidentūroje iš tikrųjų iškeltas labai pagrįstas nuogąstavimas, kaip mes galime turėti miestus, kuriuose nefinansuojami šitokie dalykai. Nuvažiavus, visi valstybės svečiai atvyksta į Trakus ir mato senąsias karaimų sodybas su šiferiniais stogais. Tikrai, turėtų būti prioritetas“, – po susitikimo su prezidentu žurnalistams sakė S. Gentvilas. 

Pasak ministro, Aplinkos ministerija pasiūlys priemonių, kaip spręsti problemą ne tik kaimuose, bet ir miestuose. 

„Esame Aplinkos ministerijoje pasižiūrėję, kad galime prisidėti su parama miestams, vakar (ketvirtadienį – BNS) pateiktas Atliekų tvarkymo įstatymas išplečia galimybę naudoti lėšas atliekų specialiojoje programoje, kurią pati ministerija administruoja ir per ją manau atrasime ir pateiksime naujas priemones, kad šiferio stogų pakeitimas tikrai kitais stogais būtų paspartintas ir miestuose, ne tiktai kaimų teritorijose“, – kalbėjo ministras.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • Vida

  2021-05-29, 11:47  

  Stogas šiferinis ir verkiant jau jį reikia keisti!

 • Koks gėris

  2021-03-10, 20:48  

  Tai gal ponai paspartinkite atlyginimų didėjimą? Nereikės nei paramu.

 • Viktoras kiniulis

  2021-03-10, 18:36  

  Mano namo stogas šifirinis nėra pinigų iš kuo pakiesti

Rekomenduojami video