Top Baneris

Aplinkos ministerijoje – struktūriniai pokyčiai

2017 sausio 31 d.
LR Aplinkos apsaugos ministerija. Artūro Spindulio nuotr.
LR Aplinkos apsaugos ministerija. Artūro Spindulio nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nuo vasario 1-osios iš dalies keičiasi Aplinkos ministerijos struktūra. Sujungus ir pertvarkius už miškus, gamtos apsaugą, saugomas teritorijas, kraštovaizdį, statybas ir teritorijų planavimą atsakingus padalinius, panaikinti keturi departamentai, vietoje jų įsteigti du. Nebelieka Miškų, Saugomų teritorijų ir kraštovaizdžio, Statybos ir būsto bei Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamentų. Vietoj jų – Gamtos apsaugos ir miškų departamentas bei Statybos ir teritorijų planavimo departamentas.

Gamtos apsaugos ir miškų departamentą sudarys šeši skyriai: Gamtos apsaugos, Miškų ūkio plėtros, Miškotvarkos ir miško išteklių, Miškininkystės, Privačių miškų, Saugomų teritorijų ir kraštovaizdžio. Jam vadovaus ligšiolinis Miškų departamento direktorius Donatas Dudutis.

Statybos ir teritorijų planavimo departamentą sudarys taip pat šeši skyriai: Būsto, Statybos normavimo, Statybos sektoriaus pažangos ir statybos produktų politikos, Erdvinio planavimo, Teritorijų planavimo ir Urbanistikos ir architektūros. Jam vadovaus ligšiolinis Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento direktorius Marius Narmontas.

m_narmontas_250x250

M. Narmontas tampa Statybos ir teritorijų planavimo departamento vadovu.

Keičiasi ir kai kurių ministerijos padalinių buveinės. Naujasis Gamtos apsaugos ir miškų departamentas įsikurs A. Juozapavičiaus g. 9. Atliekų departamentas iš nuomotų patalpų Šermukšnių g. 6A perkeliamas į pagrindinį ministerijos pastatą A. Jakšto g. 4.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video