Top Baneris

Aplinkos ministerija ieško patarėjų naujoms politikos grupėms

2022 gruodžio 5 d.
scott graham 5fNmWej4tAA unsplash
Pasidalykite straipsniu

Nuo lapkričio 29 d. pasikeitė Aplinkos ministerijos struktūra – įsteigtos keturios naujos politikos grupės – Žemės ir teritorijų planavimo politikos, Statybos ir būsto politikos, Architektūros ir inovacijų politikos bei Erdvinių duomenų politikos. Buriame jų komandas ir kviečiame tapti jų nariais.

Naujų politikos grupių patarėjai rūpinsis valstybės politikos formavimu ir pokyčiais žemės tvarkymo, žemėtvarkos, žemės reformos ir teritorijų planavimo, statybos normavimo, būsto ir žmonių palaikų laidojimo, geodezijos, kartografijos ir kadastro duomenų politikos srityse.

Šiuo metu ieško:

Erdvinių duomenų politikos grupės vadovo (-ės). Jo atsakomybės apims erdvinių duomenų skaitmenizavimo, informacinių sistemų, geodezijos, kartografijos, kadastro sričių koordinavimą. Pateikti prašymą dalyvauti konkurse galima iki gruodžio 16 dienos.

Architektūros ir inovacijų politikos grupės vadovo (-ės). Jis spręs koordinuos architektūros ir urbanistikos, inovacijų sritis, spręs sudėtingus, kompleksinius uždavinius. Konkursas vyksta iki gruodžio 19 dienos.

Statybos ir būsto politikos grupės patarėjo (-os). Jis koordinuos statybos, būsto, pastatų valdymo ir priežiūros sritis, rengs teisės aktus šios politinės grupės kuruojamose srityse, bendraus su įvairiomis institucijomis, įstaigomis, specialistais, visuomene. Prašymus galima pateikti iki gruodžio 14 dienos.

Architektūros ir inovacijų politikos grupės vyresniojo patarėjo (-os) ir patarėjų, kurie bus atsakingi už urbanistikos ir architektūros sritis, Žaliojo kurso ir kitas inovatyvias iniciatyvas. Konkursas vyksta iki gruodžio 15 dienos.

Prašome pasidalinti šia informacija su kolegomis, kuriems tai gali būti aktualu ir įdomu. Jūsų pagalba stiprinant viešąjį sektorių, kurio veiklos kokybė ir ambicijos formuoja prielaidas valstybės ir sektoriaus pažangai, labai svarbi.

Daugiau bendros informacijos apie konkursus rasite čia


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video