Top Baneris

Apie parduodamą valstybės turtą bus skelbiama iš anksto

2017 kovo 21 d.
Slėptuvė. Troškūnų g. 5C, Anykščiai.
Slėptuvė. Troškūnų g. 5C, Anykščiai.
Pasidalykite straipsniu

Valstybės įmonė Turto bankas savo interneto svetainėje nuo šiol iš anksto viešins planuojamus parduoti valstybės nekilnojamojo turto objektus. Šiuo metu paskelbta informacija apie 800 įvairių objektų visoje Lietuvoje. Tai – gyvenamosios, komercinės, visuomeninės ir gamybinės paskirties nekilnojamasis turtas, kuris, kai tik bus galima, bus parduodamas Turto banko skelbiamuose elektroniniuose aukcionuose.

„Iš anksto skelbiame apie pardavimui rengiamus objektus, norėdami, kad kuo daugiau potencialių pirkėjų sužinotų apie juos, o susidomėję galėtų pasirengti būsimiems aukcionams, nuvykti į vietą. Po to, kai šie objektai bus įvertinti, taip pat atliktos visos kitos reikiamos procedūros, jie atsidurs ant aukciono prekystalio“, – sako Turto banko generalinis direktorius Vaidotas Aleksius.

Neseniai Turto banko iniciatyva buvo pakeistas valstybės nekilnojamojo turto pardavimo teisinis reglamentavimas, kuris leis greičiau, paprasčiau ir efektyviau parengti pardavimui valstybės funkcijoms nereikalingą nekilnojamąjį turtą.

Praėjusiais metais Turto bankas valstybės nekilnojamojo turto pardavė už daugiau nei 33 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video