Top Baneris

Antrojo „Hilton“ viešbučio Vilniuje dar teks palaukti (2)

2021 spalio 21 d.
double tree by hilton vilnius jungtines pajegos
„Jungtinės pajėgos“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Vilniuje, dešiniajame Neries krante planuojamo antrojo „Hilton“ viešbučio atidarymas gali užtrukti, praneša portalas delfi.lt.

Anksčiau skelbta, kad kompleksas Rinktinės g. 2 bus užbaigtas 2020 metais. 

„Vičiūnų grupės“ generalinis direktorius Šarūnas Matijošaitis sako, jog viešbučio „DoubleTree by Hilton“ statybos užbaigimas priklausys nuo šalia esančio Energetikos ir technikos muziejaus darbų eigos. 

Prie Karaliaus Mindaugo tilto įsikūrusiame muziejuje šiuo metu baigiami 1 tūkst. kvadratinių metrų ploto požeminės ekspozicijos statybų darbai. 

„Šio komplekso statybos yra labai tampriai susiję su šioje vietoje perstatomu Energetikos ir technikos muziejumi“, – sakė Š. Matijošaitis.

Viešbučio generalinio rangovo Panevėžio statybos tresto (PST) atstovai situacijos nekomentuoja, motyvuodami sutartiniais įsipareigojimais su užsakovu. 

Energetikos ir technikos muziejaus komunikacijos koordinatorė Gintarė Urniežė teigė, kad naują ekspozicijų salę, stogo terasą ir lauko terasą planuojama atidaryti kitąmet.

„Numatomi apytiksliai atidarymo terminai yra 2022 vasarą“, – sakė ji.

Kaip skelbta, į keturių žvaigždučių, 174 kambarių viešbutį „Vičiūnų grupė“ ketino investuoti daugiau nei 30 mln. eurų. Antrajame Vilniaus „Hilton“ viešbutyje taip pat turėtų būti konferencijų ir SPA centrai, baseinas bei restoranas. 

BNS primena, kad pirmasis „Hilton“ tinklo viešbutis Vilniuje atidarytas 2019 metų liepą. „Hilton Garden Inn“ viešbutis yra nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Eika“ Gedimino prospekte pastatyto 49 mln. eurų vertės komercinio ir gyvenamojo komplekso „Live square“ dalis.

 

Šaltinis: BNS

statyba ir architektura

Žurnalas „Statyba ir architektūra“‎‎ 2022 metais minės šimto metų istorijos jubiliejų. Tai ilgiausiai Lietuvoje leidžiamas leidinys apie statybą ir architektūrą, svarbiausių statybos projektų ir architektūros raidos metraštininkas.

Puslapyje sa.lt/100 leisimės į amžių trunkančią Lietuvos statymo istoriją.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • Antis

  2021-10-21, 21:41  

  Pražydo pražydo pražydo
  Prie kelio begėdės alyvos
  Nuraudo nuraudo nuraudo
  Kvepėdamos ilgisi draugo

  Vaikšto vaikšto po vieną po du
  Laukia laukia meilės kartu
  Nemyli myli buria ratu
  Ieško ieško laimingų žiedų

 • Linas

  2021-10-21, 17:01  

  Vaiduoklis toliau gadins miesto vaizdą: kauniečiai kaip visada rodo savo lygį

Rekomenduojami video