Top Baneris

Antano Smetonos dvaro teritorijai vystyti reikalingas investuotojas

2014 gegužės 13 d.
Pasidalykite straipsniu

Ukmergės rajono savivaldybės administracija 2014 m. baigė įgyvendinti projektą „Užugirio (A. Smetonos) dvaro pritaikymas turizmo reikmėms“, kurio metu buvo rekonstruoti pirmojo Lietuvos prezidento Antano Smetonos dvaro rūmai, sutvarkyta ir ateities investicijoms paruošta aplinka bei inžinerinė infrastruktūra. Projektu metu buvo rekonstruotas ir kumetyno pastatas, kuriame ketinama pasiūlyti įsikurti privačiam investuotojui. Iš viso projekto metu buvo investuota apie 6 mln. Lt.

Savivaldybė žvelgia į ateitį ir nori pritraukti privačius investuotojus į Antano Smetonos dvaro sodybos vystymą ir plėtrą. Šiam tikslui savivaldybė parengė projektą „Ukmergės A. Smetonos dvaro teritorijos vystymas ir priežiūra viešosios ir privačios partnerystės būdu“, kurio metu koncesijos sutarties pagrindais 25 metams bus perduodama apie 8,5 ha dvaro sodybos teritorijos ir 28 pastatai, tarp kurių naujai rekonstruotas ir jau dabar apgyvendinimo ir maitinimo veikloms paruoštas buvęs kumetyno pastatas.

Ukmergės r. sav. kviečia visus susidomėjusius projekto vystymo ir investavimo  galimybėmis Antano Smetonos dvaro sodybos teritorijoje šių metų gegužės 14 d. 13 val. atvykti į Antano Smetonos dvarą, Užugiryje, Ukmergės r. sav. Bus rengiamas pristatymas visiems suinteresuotiems investuotojams, kurio metu detaliai bus pristatoma dvaro teritorijos vystymo koncepcija, galimybės investuoti privačiam sektoriui bei Ukmergės r. sav. indėlis į projektą. Pristatymo metu bus atsakyta į visus potencialiems investuotojams rūpimus klausimus ar komentarus.

Apie ketinimą dalyvauti renginyje prašome pranešti Rimai Boškevičienei, Ukmergės r. sav. administracijos Strateginės plėtros ir investicijų skyriaus vedėjai, elektroniniu paštu r.boskeviciene@ukmerge.lt arba telefonu (8~340) 60343.


Susijęs straipsnis:
Pirmojo šalies prezidento dvaras: atgaivintos istorijos fragmentai


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video