Top Baneris

Antakalnio gyventojai ir svečiai laukiami Sapiegų rūmuose

2017 gegužės 27 d.
Rusnės Marčėnaitės nuotr.
Rusnės Marčėnaitės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 28-ąją sostinės Antakalnio rajone, Sapiegų rūmų parke, vyks Kaimynų diena, kurią organizuoja čia pat įsikūręs bendruomenės edukacijos centras „Miesto Laboratorija“, Antakalnio daržo bendruomenė ir Kultūros paveldo departamentas (KPD).

Kaimynų diena Antakalnyje organizuojama jau trečius metus iš eilės, prie jos prisideda ne tik kaimynystėje gyvenantys žmonės, bet ir Antakalnyje veikiančios institucijos.

Renginio metu bus minima tarptautinė kaimynų diena, kalbamasi apie Antakalnio ateitį, susipažįstama su bendraminčiais. Veiks improvizuotas vienos dienos restoranas, kaimynų blusturgis, bus galimybė aplankyti ir išgirsti apie „Antakalnio daržą – Antakalniečių sodą“, taip pat susipažinti su bendruomenės edukacijos centro „Miesto laboratorija“ pastatu bei veiklomis.

Programoje numatytas vienos dienos restoranas ─ bendruomenės ir „Miesto laboratorija“ komandos ruoštas maistas.

KPD suteiks galimybę 12–16 val. nemokamai aplankyti Sapiegų rūmus. Sapiegų rūmus 1689–1692 metais pagal Giovannio Battistos Fredianio projektą pastatė Lietuvos didysis etmonas Kazimieras Jonas Sapiega. Brandžiojo baroko rūmų ansamblis yra išlaikęs svarbiausius ansamblio kompozicijos elementus.

Visi norintys galės išbandyti vaikščiojimą lynu (praverstų patogi avalynė). Vyks joga, skaitymai po medžiu. 14 val. rengiama ekskursija po „Antakalnio daržą – Antakalniečių sodą“ ir pasakojimas apie vaistines bei prieskonines žoleles.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video