Top Baneris

Alytiškiai plečia pramonės parką

2017 gegužės 28 d.
Alytaus pramonės parko vizual.
Alytaus pramonės parko vizual.
Pasidalykite straipsniu

Alytus, turėjęs karčios patirties, kuomet neradęs reikiamų patalpų ne tik iš šio miesto, bet ir iš Lietuvos pasitraukė stambus investuotojas, didina gamybos paskirties patalpų prieinamumą. Miesto savivaldybės taryba pritarė gamybinio pastato Pramonės parke, Lankų g. 14, projektavimui.

„Nesinori, kad pasikartotų praėjusių metų patirtis, kai dėl tų pačių gerai įrengtų, šildomų pramoninių patalpų pramonės rajone konkuravo net kelios užsienio kapitalo įmonės. Jas išsinuomojo baldus gaminanti danų įmonė „Theca“, o kitos, ieškojusios paruoštų patalpų gamybai, pasitraukė ne tik iš Alytaus, bet ir iš Lietuvos“, – sakė T. Tamulevičius.

Anot jo, praradus būsimus investuotojus, kurie būtų sukūrę po kelis šimtus naujų darbo vietų alytiškiams, skubama imtis aktyvesnių veiksmų. „Kadangi pramonės parke ne visi sklypai tinka statyboms, šįmet investuojame į sklypų sutvarkymą. Džiugu, kad taryba pritarė 1 200 kvadratinių metrų dydžio gamybinio pastato projektavimui. Ar jis bus statomas valstybės, savivaldybės lėšomis, o galbūt kartu su statybos leidimu perleistas investuotojui, kuriam tai padėtų sutaupyti gerą pusmetį? Tai klausimai, į kuriuos atsakysime ateinančių metų pradžioje, kai turėsime projektą“, – sakė T. Tamulevičius.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video