Top Baneris

„Alkestos“ vadovą R. Malaškevičių keičia T. Lukšas

2024 kovo 25 d.
darbai
Asociatyvinė T. Biliūno/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Infrastruktūros statybos grupės „Fegda grupė“ valdomos Alytaus kelių ir tiltų statybos bendrovės „Alkesta“ vadovą Rimą Malaškevičių keičia Titas Lukšas, pranešė bendrovė.

„Naujas vadovas tęs ilgalaikės įmonės stiprinimo strategijos įgyvendinimą, formuos įmonėje grupės organizacinę kultūrą. Mūsų tikslai įsigijus bendrovę nesikeičia – siekiame, kad „Alkesta“ toliau gyvuotų savarankiškai kaip stipri infrastruktūros įmonė pietų Lietuvoje“, – pranešime teigė „Fegdos grupės“ vadovas Gediminas Gribulis.

Titas Luksas
Titas Lukšas, „Alkesta“ vadovas

T. Lukšas devynerius metus dirbo grupės tiltų, viadukų ir kitų infrastruktūros statinių bendrovėje „Tilsta“, o pastaruoju metu buvo atsakingas už dviejų „Via Baltica“ automagistralės rekonstrukcijos etapų įgyvendinimą.

Administracijos direktorius R. Malaškevičius „Alkestos“ vadovu buvo paskirtas laikinai pernai gegužę, jis toliau tęs buvusias pareigas. 

„Fegda grupė“ restruktūrizuojamą bendrovę „Alkesta“ įsigijo 2023 metų gegužę.

„Alkesta“ 2023 metais pardavimo pajamas padidino dukart iki 48,3 mln. eurų (26,6 mln. eurų 2022 metais). Pernai įmonė taip pat iškopė iš nuostolių ir uždirbo 2 mln. eurų grynojo pelno. Joje dirba apie 390 darbuotojų.

„Fegda grupė“ valdo 4 bendroves: „Fegdą“, „Tilstą“, „Alkestą“ ir „SRP Projektą“.

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video