Top Baneris

Aiškėja, kaip atrodys Klaipėdos automobilių muziejus

2021 rugpjūčio 23 d.
duju fabrikas klaipeda altitudes
MB Altitudės vizual.
Pasidalykite straipsniu

Liepų g. 47, Klaipėdoje, esančio pastato paskirtis bus keičiama į paslaugų, tad jame įsikurs atomobilių ekspozicija. Renovuojant pastatą bus atliekama vidaus rekonstrukcija.

Esama liepų g. 47 pastato architektūrinė išraiška nebus nekeičiama, tam tikri sprendinai numatomi tik pastato interjere. Užtikrinant žmonių pateikimą į pastatą numatoma platforma su laipteliais ir pandusu.

Pastate numatomas cokolinis aukštas, kuriame bus įrengiama ekspozicijų erdvė, centre numatoma, jog bus hidraulinis automobilių keltuvas, besisukantis aplink savo ašį (360 laipsnių). Keltuvo nenaudojant jo platforma veiks kaip cokolinio aukšto grindys.

Numatoma, jog keltuvo darbo metu pastate dirbs tik apmokytas techninis personalas, o lankytojai ir tretieji asmenys į pastatą nebus įleidžiami.

klaipeda automobiliu muziejus mb altitudes
klaipeda automobiliu muziejus mb altitudes
klaipeda automobiliu muziejus mb altitudes

Automobilių ekspozicinis stelažas bus įrengiamas iš surenkamų metalo konstrukcijų, o stelažą sudarys 10 platformų, sujungtų laipteliais.

Platformų perdengimai bus įrengiami iš ažūrinių metalo grotelių. Stelaže numatoma laikyti automobilius, tačiau jie nebus eksploatuojami, degios ir sprogstamos medžiagos iš automobilių bus pašalinamos prieš talpinant juos pastate, į kurį automobiliai patenks ne sava eiga.

Taip pat pastate projektuojama neuždūmijama evakuacinė laiptinė su tiesioginiu išėjimu į lauką.

Pastato liepų g. 47 projektuotojas – MB „Altitudės“.

duju fabrikas klaipeda altitudes
duju fabrikas klaipeda altitudes
automobiliu muziejus klaipeda liepu 47
duju fabrikas klaipeda altitudes
duju fabrikas klaipeda altitudes

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki rugsėjo 7 dienos, Bažnyčių g. 6-1, Klaipėdoje, darbo dienomis 9:00-17:00 val., taip pat iš anksto susitarus tel. (8617)06767, arba internetinėje svetainėje.

Pasiūlymus teikti galima iki rugsėjo 7 d. raštu MB „Altitudės“, adresu Bažnyčių g. 6-1, Klaipėda, el. p. info@altitudes.lt

Viešas susirinkimas įvyks 2021 m. rugsėjo mėn. 7 d. 15.00 val. nuotoliniu būdu Microsoft Teams platformoje. Nuotolinio susirinkimo nuoroda: https://bit.ly/3CW1jI3

Autorius: Vaiva Makarauskaitė

vakaru ekspresas

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video