Top Baneris

5 žingsniai, kaip sukurti vaiko kambarį kaubojų filmų tema

2021 spalio 21 d.
vaiku kambarys interjeras kaubojai
Vaikų kambarys kaubojų filmų tema.
Pasidalykite straipsniu

Savo vaiko kambaryje atkurkite laukinių vakarų atmosferą pasirinkę šiltų spalvų paletę ir indėnų raštus, taip sukursite tikrai išskirtinę svajingą aplinką.

„Mums patinka mintis vaikų kambarį dekoruoti kaubojų filmų tema, tačiau nežinome nuo ko pradėti ir kaip pasirinkti spalvų derinį. Padėkite mums!“.

Tradiciniai vaikų kambariai būna mieli, tačiau jei norėtumėte kažko įdomesnio, pabandykite kūdikio kambariui pasirinkti kokią nors unikalią temą.

Mes įsijautėme į laukinių vakarų temą, kad parodytume jums, ką galima padaryti, bet jūs galite įgyvendinti savo idėjas, taikydami tuos pačius bendruosius principus.

Ko dar laukiate? Pirmyn, atlikite šiuos penkis paprastus žingsnius ir sukurkite smagų teminį vaikų kambario spalvų derinį, kuris puikiai tiks jūsų mažajam kaubojui:

spalv derinys kauboj film tema
Spalvų derinys kaubojų filmų tema

1. Pasirinkite spalvų derinį

Kad ir kokią temą pasirinktumėte, svarbu įvertinti bendrą spalvų derinį ir nuspręsti, kokių spalvų reikės įsigyti norint išgauti norimą vaizdą.

Jei reikia sukurti perdžiūvusio ir šiurkštaus laukinių vakarų kraštovaizdžio atmosferą, pagalvokite apie šiltus raudonus ir oranžinius atspalvius kaip akcentą, kuris puikiai tiks prie smėlio spalvos fono.

Tarkime, galite viršutinę sienų dalį nudažyti šviesesniu atspalviu, pvz., dangaus mėlyna ar saulėlydžio geltona, o apatinei daliai pasirinkti žemišką terakotos atspalvį. Pirmiausia nudažykite šviesesne spalva, kad jei netyčia aptaškytumėte, būtų paprasčiau tai paslėpti dažant apatinę kambario dalį.

Jei nesate tikri, kokią spalvą pasirinkti, pabandykite eksperimentuoti su įvairiais atspalviais naudodami programėlę [Sadolin Visualizer] (http://visualizer.sadolin.lt/index.php?lang=lt).

Kuriuos dažus rinktis?
[F3.29.70] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f32970)
[C4.30.49] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/c43049)
[R1.23.72] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/r12372)
[E8.15.66] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e81566)

vaiku kambario interjeras kauboju tema
Vaikų kambario kaktuso trafaretas

2. Sukurkite pagrindinį akcentą

Kai jau nudažėte foną, laikas nudažyti pagrindinį akcentą, atspindintį jūsų pasirinktą temą, naudojant sienų tapybos, trafareto ar kalkės techniką. Laukiniams vakarams tinka kyšantys kaktusai, laukiniai arkliai, plunksnos ir lankai su strėlėmis, bet neapribokite savo fantazijos vien tik tuo. Internete paieškokite trafaretų arba išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir sukurkite kažką savo.

kudikio lovele vaiku kambarys
Oranžinė ir geltona siena-akcentas

3. Sukurkite kaimo atmosferą naudodami medienos tonus

Jei norite sukurti autentišką laukinių vakarų stilių, rinkitės natūraliai atrodančius baldus su paprastais medienos dažais.

Arba, jei norite daugiau spalvų, panaudokite keletą sienų piešinio spalvų ir tuo pačiu atspalviu nudažykite kėdžių kojas bei spintelių dureles, kad sukurtumėte vieningą vaizdą.

Kuriuos dažus rinktis?
[E8.15.66] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e81566)
[E8.15.44] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e81544)
[E6.14.23] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e61423)

vaiku kambarys zaislai dizainas
Vaikų kambario aksesuarai kaubojų filmų tema

4. Naudokite aksesuarus

Jūsų kūdikis daug laiko praleis apkamšytas savo lovelėje, todėl verta apgalvoti patalynę ir minkštus baldus, kuriuos pasirinksite.

Laukinių vakarų temai puikiai tiks spalvinga languota arba indėnų raštais išmarginta antklodė, o jei esate nusiteikę rankdarbiams, galite sukurti savo raštus ir priderinti teminius pagalvėlių užvalkalus ir paprastas užuolaidas.

Vaikų kambario vigvamas
Vaikų kambario vigvamas

5. Keli baigiamieji akcentai

Jei turite pakankamai vietos, galite panaudoti keletą įmantresnių akcentų, kad jūsų teminė vaikų kambario erdvė sužavėtų visus. Nedidelis tipis bus įdomi interjero detalė ir patrauks ant grindų žaidžiančio jūsų mažylio dėmesį.

Vaizdui išbaigtumo ir autentiškumo suteiks dirbtinės karvės odos kilimėlis, taip pat galite pastatyti paprastą kėdę su minkštomis pagalvėlėmis, kurių atspalvis dera prie sienų.

Svarbiausias patarimas

Jei norite, kad jūsų sienų tapyba arba trafaretas išsiskirtų iš fono, naudokite blizgius dažus. Taip sukursite įspūdingą kontrastą, net jei atsisakėte ryškių spalvų, kurios gali per daug stimuliuoti jūsų kūdikį.

Susikurkite norimą aplinką naudodami šias spalvas:
[F3.29.70] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f32970)
[C4.30.49] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/c43049)
[E8.15.66] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e81566)
[E8.15.44] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e81544)

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video