Top Baneris

Šįmet Urbanistinis forumas ieškos Lietuvos urbanistinės krypties

2018 spalio 29 d.
Urbanistinis Forumas
Pasidalykite straipsniu

Šiųmetis, jau dvyliktasis, Urbanistinis forumas, į kurį, kaip ir kiekvieną rudenį, kviečia Aplinkos ministerija, bus surengtas lapkričio 21–22 d. Vilniuje.

Jame laukiami architektai, urbanistai, savivaldybių administracijų ir bendruomenių atstovai, nekilnojamojo turto vystytojai, miestų atsinaujinimu ir ateitimi besidomintys gyventojai. Norintieji dalyvauti, kviečiami registruotis.

Forumas prasidės lapkričio 21 d. 18 val. Rotušėje (Didžioji g. 31). Apie urbanistinio planavimo kultūrą ir sėkmingus jos pokyčius Albanijos sostinėje Tiranoje kalbės jos meras Erion Veliaj. Svečias dalyvaus „miestų diskusijoje“ su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi. Pirmąją forumo dieną bus įteikti Aplinkos ministerijos apdovanojimai už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse.

Lapkričio 22-ąją forumas vyks Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5). Bus pristatytas dabar rengiamas Lietuvos Respublikos teritorijos bendrasis planas (LRBP), svarbiausias šalies erdvinio vystymosi ir urbanistinės plėtros dokumentas. Gerąja patirtimi dalysis Lietuvos ir užsienio ekspertai.

Forumo dalyviai bus kviečiami įsitraukti į interaktyvias diskusijas-dirbtuves.

Daugiau informacijos internetinėje svetainėje www.urbanistinisforumas.lt

AM inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video