Top Baneris

10-ojo Urbanistinio forumo tema – miestų gaivinimas

2016 liepos 12 d.
Pasidalykite straipsniu

Jau pradedama ruoštis tradiciniam Lietuvos urbanistiniam forumui, kuris šiemet rugsėjo 23 dieną kviečiamas Kaune. Šį, dešimtąjį, forumą Aplinkos ministerija organizuoja kartu su Kauno architektūros festivaliu „KAFe 2016“, Kauno technologijos ir Vilniaus Gedimino technikos universitetais, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, Kauno miesto savivaldybe ir kitais partneriais.

Šįsyk pagrindinė forumo tema – šalies miestų atgaivinimas. Numatoma, kaip sakė Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento direktorius Marius Narmontas, remiantis užsienio patirtimi, naujai pažvelgti į miestų gaivinimo problemas ir surengti temines apskritojo stalo diskusijas apie miesto ekonominį gyvybingumą, kompleksišką gyvenamųjų rajonų renovaciją, visuomenės dalyvavimą urbanistiniame planavime. Diskutuoti kviečiami architektai, urbanistai, miestų administracijų ir bendruomenių atstovai, nekilnojamojo turto vystytojai, miestų gyvavimo ir atsinaujinimo procesuose aktyviai dalyvaujantys ar jais besidomintys visuomenės atstovai.

Norintieji dalyvauti forume turėtų užsiregistruoti. Forumo dalyvių prašoma pateikti informaciją apie jų vykdomus projektus, tyrimus ar kitus gerosios praktikos pavyzdžius miestų atgaivinimo tema. Medžiaga bus eksponuojama forumo metu veiksiančioje parodoje.

Forumo metu bus įteikti Aplinkos ministerijos 2016 metų apdovanojimai už geriausius įgyvendintus architektūrinius ir urbanistinius projektus.

AM inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video