Top Baneris

„Naresta“ keičia logotipą – nauja pradžia patikrintai kokybei

2021 gegužės 19 d.
uab naresta logotipas
Pasidalykite straipsniu

Šiemet 27-uosius gyvavimo metus mininti statybos generalinės rangos bendrovė atnaujina savo prekės ženklą ir teigia, jog šis pokytis įmonėje lauktas bei simbolizuoja naują pradžią. Pokyčius skatina ir itin dinamiška rinka, ypač dabar, kai pandemija stipriai keičia statybos ir nekilnojamo turto sektorius.

„Prekės ženklo atnaujinimas mūsų mintyse kirbėjo jau kurį laiką, tad rinkdamiesi naują vizualinį identitetą ilgai mąstėme ir sąmoningai ieškojome sprendimų, kurie pabrėžtų inovatyvų įmonės požiūrį, ekspertiškumą ir ilgametę patirtį rinkoje.

Naujo logotipo šrifto tiesios linijos ir kampuotumas atspindi nuo statybų neatsiejamą preciziškumą, bei šiuolaikiškumą ir modernumą. Jo spalvas taip pat pasirinkome ne atsitiktinai – tamsiai mėlyna simbolizuoja profesionalumą ir patikimumą, o geltona – veržlumą ir novatoriškumą. Šios savybės puikiai lygiuojasi su pagrindinėmis mūsų vertybėmis todėl yra puikus pamatas bendrovės ateičiai“, – teigia įmonės generalinis direktorius Arūnas Šlenys.

Patyręs statybų rinkos lyderis 

Veiklą pradėjusi nuo nedidelės statybos inžinierių komandos „Naresta“ nuo pat pradžių pasižymėjo išskirtine kokybe, o patyrę meistrai restauravo ir atstatė ne vieną Vilniaus senamiesčio pastatą. Vienas žymesnių bendrovės restauruotų objektų – sostinės senamiesčio Šventų Jonų gatvėje esantys Amerikos lietuvio Juozo Kazicko rūmai.

„Naresta“ yra bene vienintelė statybos sektoriuje dirbanti įmonė, kasmet nuosekliai auganti jau nuo 2008 metų ir vykdanti statybos rangą ne tik įprastuose, bet ir sudėtinguose bei originalumu pasižyminčiuose projektuose. Vienas tokių bendrovės pastatytų objektų – MO muziejus, kurį projektavo kontraversiškasis Daniel Libeskind.

Vienas naujausių užbaigtų projektų – 8 aukštų 23 000 kv. m bendrojo ploto biurų pastato Lvovo g. 37, Vilniuje statyba siekianti „BREEAM Excellent“ standarto įvertinimo. Šiuo metu generalinės rangos bendrovė dirba su daugybe kitų svarbių projektų – Visorių informacinių technologijų parke pradėjo naujo mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) centro statybas, būsimo Vadovybės apsaugos departamento rekonstrukciją bei šeštojo Vilniuje besikuriančio Paupio rajono kvartalo statybą – tai jau trečias iš septynių suplanuotų etapų, kurį statys „Naresta“.

Naują pradžią bendrovei atspindi ir statomi projektai, ir skaičiai. Lyginant su 2019 m. bendrovės  pajamos 2020 m. augo daugiau nei 20 proc. ir siekė 45 mln. eurų, o 2021-aisiais planuojamas iki 10 proc. augimas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video