Imones

Geoconsulting, UAB

Inžineriniai geologiniai (geotechniniai) tyrimai:

Individualių gyvenamųjų namų;
Civilinių ir pramonės pastatų;
Linijinių infrastruktūros statinių;
Restauruojamų ir renovuojamų pastatų;
Pagrindų kontrolė.

Mūsų įmonė kartu su partneriu – Šveicarijos įmone Smartec SA, teikia potencialiai pavojingų pastatų, statinių ir įrengimų geotechninio monitoringo bei pavojaus ankstyvojo perspėjimo sistemos diegimo paslaugas. Daugiau informacijos mūsų internetinėje svetainėje.

Geologinių grunto tyrimų kaina sudaro tik apie 3% nuo pamatų įrengimui skitų lėšų. Tiksli darbų kaina kiekvienam objektui skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo tyrimų taškų skaičiaus. Parašykite mums paklausimą, nurodydami statomo pastato pavadinimą ir vietą,  ir mes per 1 darbo dieną paskaičiuosime Jums tikslią tyrimo darbų kainą.

Taip, kokybiškai atlikti grunto tyrimai gali ženkliai  sumažinti pamatų įrengimo kainą. Paprastai pamatų įrengimo kaina sumažėja iki 20% . Įvertinus, kad  individualaus gyvenamo namo pamatų įrengimo kaina svyruoja apie 11 000€, statytojas sutaupo  ženklią pinigų sumą  ir yra užtikrintas dėl pamatų kokybės.

Sveikiname, kadangi Jūs išsaugojote savo būsimą namą, kurio vertė sieks apie 100 000€. Deja statybininkai neretai siūlo įrengti 2,5 metrų gylio polius vien dėl to, kad jų naudojama technika giliau negręžia. Esame susidūrę su atvejais kai buvo gręžiami 2,5 metrų gylio poliai nors pagal grunto savybes būtų užtekę ir 1,5 m gylio polių. Pamatų tipą, polių gylį ir kitus pamatų parametrus turi paskaičiuoti ne statybininkas ir ne geologas, o  kvalifikuotas architektas-konstruktorius.

Geologiniai grunto tyrimai nėra privalomi projektuojat individualų gyvenamąjį namą. Galite rizikuoti ir namą statyti neatliekant šių tyrimų. Dažniausiai tokiu atveju projektuotojas į pastato projektą įrašo pastabą, kad statytojas nedarė geologinių grunto tyrimų. Tokiu būdu visa atsakomybė dėl netinkamai suprojektuotų pamatų tenka statytojui t.y. Jums.

Įmonės PVM kodas: LT- 418847811