Imones

Finnfoam, UAB

Finnfoam turi sukaupusi ilgaamžę patirtį kuriant, gaminant ir tiekiant termoizoliacines medžiagas Suomijoje. Per daugiau kaip 30 metų Finnfoam išaugo į vieną lyderiaujančių plastikinių termoizoliacinių medžiagų gamintoją – įmonių grupę, žinomą dėl aukštos kokybės ir patikimų produktų. Šeimos verslas nuolatos auga, kartu investuojant į gamybos pajėgumus Suomijoje, Lietuvoje ir Ispanijoje.

Stiprioji Finnfoam įmonės pusė yra didelė patirtis gamyboje ir modernus, į rezultatą orientuotas mąstymas. Tai leidžia klientams pasiūlyti patentuotus sprendimus su neprilygstamais izoliacinių medžiagų parametrais, patikimumu ir paprastu montavimu.

Pagrindinis Finnfoam uždavinys visada buvo ekonomiškų izoliacinių sprendimų pasiūla savo klientams. Tai – svarbiausias mūsų principas plėtojant gaminius, kur vienas pirminių mūsų tikslų yra padidinti gaminio tarnavimo laiką ir patikimumą. Mūsų koncepcija, kurią mes vystome dešimtmečius: patikimumas yra pamatinė gaminių savybė ilguoju laikotarpiu.

Sąžiningumas yra viena pagrindinių mūsų kompanijos vertybių. Mes pasiekiame rezultatus investuodami laiką ir kantrybę. Finnfoam Oy yra šeimos valdoma kompanija su daugiau kaip trijų dešimtmečių tvariu vystymusi, siekiant tapti viena iš lyderių tarp termoizoliacijos gamintojų. Mūsų pastangos atsiperka. Daugybė inovacijų padėjo sukurti patentuotus ir sėkmingus produktus, kurie prisidėjo prie mūsų tarptautinio augimo. Per pastaruosius metus, mūsų tikslas buvo tapti tarptautine kompanija, pritraukti naujus, bet ir nepamirštant augančių esamų klientų poreikių. Mes norime atlikti svarbų vaidmenį didinant pastatų kokybę, kartu didinant gyvenimo kokybę – šaltas, neekonomiškas ir energiją švaistantis pastatas turi tapti praeitimi.

Įmonės PVM kodas: LT100004119214

Egidijus Sutkus

Pardavimų vadovas

Rūta Čaplikienė

Pardavimų koordinatorė